Zamknij

Maffashion topless dziewięć miesięcy po porodzie. Zachwyciła obłędną figurą [FOTO]

13.05.2021 16:45
Maffashion
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maffashion pozuje topless w nowej sesji zdjęciowej. Blogerka odważnie odsłoniła ciało dziewięć miesięcy po ciąży. Fani są pod wrażeniem figury 33-letniej partnerki Sebastiana Fabijańskiego. 

Julia Kuczyńska "Maffashion" we wrześniu zeszłego roku urodziła pierwsze dziecko. Ojcem został Sebastian Fabijański, aktor znany z "Mowy ptaków" i filmów Patryka Vegi. Syn pary otrzymał imię Bastian, jak główny bohater "Never Ending Story".

Od czasu porodu Maffashion chętnie dzieli się zdjęciami malca na Instagramie i nie ukrywa już na nich twarzy dziecka. Zamieszcza także sporo zdjęć i relacji poświęconych zmianom swojej sylwetki po ciąży. Blogerce dość szybko udało się wrócić do szczupłych kształtów. Zaledwie dwa miesiące po rozwiązaniu Maffashion zaprezentowała fanom płaski brzuch. Wkrótce osiągnęła upragnioną figurę i zaczęła śmielej odsłaniać ciało w sesjach zdjęciowych. 

Maffashion wstrząsająco o ciąży i mediach. "Gdybym poroniła, to dostanę pieniądze"

Maffashion pozuje topless dziewięć miesięcy po porodzie 

Ostatnio Kuczyńska postanowiła pójść na całość i pokazać się internautom bez stanika. Maffashion pozowała topless, mając na sobie tylko białą mini i sandały na niebotycznych koturnach. Internauci zwrócili uwagę na jej tatuaże i - naturalnie - zgrabną figurę. Zdaniem niektórych obserwatorów blogerka wygląda obecnie szczuplej niż przed ciążą, a jej ciało kompletnie niczym nie zdradza, że dziewięć miesięcy temu urodziła dziecko. 

"Sexy mama", "figura sztos", "ogień mamuśka" - komplementowali partnerkę Fabijańskiego fani. Zachwytom nie było końca także pod kolejną sesją, w której Maffashion pojawiła się w bieliźnie.