Zamknij

Maffashion ukrywa ciążowy brzuszek? Zdjęcie z wyborów zwróciło uwagę internautów

30.06.2020 12:01
Maffashion ukrywa ciążowy brzuszek? Zdjęcie z wyborów zwróciło uwagę internautów
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maffashion to gwiazda, która wypowiada się na tematy społeczne i bierze udział w edukacyjnych akcjach. Gwiazda nie omieszkała pochwalić się ostatnio fotografią z niedzielnych wyborów. Jeden z internautów wytknął blogerce, że ukrywa ciążę. Co na to Julia Kuczyńska?

Maffashion ukrywa ciążowy brzuszek? Zdjęcie z wyborów zwróciło uwagę internautów

Maffashion oprócz mówienia o modzie, w swoich mediach społecznościowych, nie stroni od tematów społecznych czy politycznych. Dlatego na jej Instagramie nie mogło zabraknąć zdjęcia z niedzielnego głosowania w wyborach.  Blogerka podkreśliła, jak ważne jest oddanie głosu w wyborach prezydenckich. Jeden z fanów zarzucił Kuczyńskiej, że ukrywa ciążę.

"Ale widać tu  brzuszek. Czemu ukrywasz tu ciążę? Pytam z czystej ciekawości" - napisał. Maffashion nie pozostała dłużna i szybko odpowiedziała dociekliwemu fanowi.

"A co jeszcze oprócz tego chcesz wiedzieć? Sorki zawsze zapominam zwierzać się światu ze wszystkich rzeczy. Nawet tych najbardziej prywatnych" - napisała Maffashion.

Maffashion i Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka?

Informacja o tym, że Maffashion spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim, pojawiła się maju. Jako pierwszy o ciąży blogerki doniósł serwis Pudelek. Maffashion od początku nie skomentowała tych doniesień. Mimo że na swoim profilu instagramowym reklamuje kosmetyki dla przyszłych mam, stwierdziła, że nie będzie się tłumaczyć z życia prywatnego. Sebastian Fabijański i Maffashion spotykają się ze sobą od listopada 2019 roku. Wcześniej blogerka związana była przez pięć lat z Czarkiem Jóźwikiem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl