Zamknij

Maffashion urodziła! Pokazała zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego z dzieckiem [FOTO]

16.09.2020 19:53
Maffashion
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Blogerka i aktor pokazali pierwsze zdjęcia nowo narodzonej pociechy. Jakiej płci jest dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego? 

Maffashion urodziła pierwsze dziecko. Aktor Sebastian Fabijański został ojcem. Para przekazała radosną nowinę na Instagramie. Na profilach obu gwiazd pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowo narodzona pociechą. Okazuje się, że Maffashion urodziła już 10 września, ale dopiero teraz zdecydowała się poinformować o tym fanów. Jakiej płci jest dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego oraz jak ma na imię?

Maffashion pokazała łóżeczko i drogi wózek. "Ekskluzywne będzie to dziecko" [FOTO]

Maffashion urodziła Jakiej płci jest dziecko Sebastiana Fabijańskiego?

Blogerka i jej partner opublikowali zdjęcia z uroczej sesji ze swoją nowo narodzona pociechą. Na profilu Maffashion pojawiło się rozczulające ujęcie Sebastiana Fabijańskiego z dzieckiem. Z kolei aktor pokazał Maffashion z dzieckiem spoczywającym na jej piersi. Oboje zamieścili enigmatycznie brzmiący podpis: BJF. 10.09.2020.

Jak można się domyślić jest to data urodzenia dziecka. Niestety rodzice nie chcieli zdradzić szczegółów. Płeć i imię dziecka Maffashion na razie pozostaje tajemnicą, choć nieoficjalnie wiadomo, że para spodziewała się syna.

Rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Posłuchaj podcastu