Zamknij

Maffashion w intymnej sesji ciążowej. Pokazała spory brzuszek [FOTO]

11.09.2020 17:29
Julia Kuczyńska Maffashion
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maffashion spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka jest w zaawansowanej ciąży i powoli przygotowuje się do porodu. Na Instagramie pojawiły się nastrojowe zdjęcia z ciążowej sesji Maffashion. 

Maffashion opublikowała kolejne zdjęcie z ciążowej sesji. Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce spodziewa się dziecka z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Para długo zwlekała z oficjalnym potwierdzeniem ciąży, aż w końcu zdecydowała się zdradzić szczegóły w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Julia Kuczyńska tłumaczyła, że wolała zaczekać z przekazaniem radosnej nowiny, ponieważ nie miała pewności, czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Przy okazji wyznała, że przytyła już 15 kg. 

Płeć dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, jak i termin porodu na razie oficjalnie pozostają tajemnicą. Media, powołując się na relacje osób z otoczenia pary, donoszą, że Maffashion i Fabijański spodziewają się syna. Podobno aktor nie posiada się ze szczęścia i wszystkim w koło chwali się, że urodzi się chłopczyk. Rozwiązanie ma nastąpić jeszcze tej jesieni, dlatego Maffashion zaczęła już kompletować wyprawkę. W jednym z ostatnich Instastory pokazała łóżeczko i luksusowy wózek popularnej wśród celebrytów marki

Fabijański skrytykowany za telefon do Vegi w programie na żywo. "Żebrze o rolę"

Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim. Pokazała ciążową sesję

Pod koniec sierpnia Maffashion podzieliła się informacją o ciąży na Instagramie. Opublikowała wówczas zdjęcie z intymnej sesji, w której pojawiła się w bieliźnie ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Fani byli zachwyceni pięknym ujęciem i zasypywali gwiazdę gratulacjami. Teraz blogerka podzieliła się kolejną ciążową fotografią. Maffashion pozuje leżąc na łóżku w eleganckim kostiumie i czule gładzi ciążowy brzuch. 

Bardzo bym chciała tu Wszystkim z osobna ogromnie podziękować za tyle ciepłych słów, gratulacji, życzeń i wiadomości. Do dziś nie jestem w stanie odpisać każdemu. Dziękuje tu wszystkim z osobna - przekazała blogerka. 

Maffmamcia cudna - piszą zachwyceni fani. 

Przepiękne zdjęcie, takie subtelne.

Kwintesencja kobiecości i szczęścia - komplementują ciężarną dziewczynę Sebastiana Fabijańskiego internauci. 

Posłuchaj podcastu