Zamknij

Maffashion pokazała syna na Instagramie. Odważnie wsparła strajki kobiet [FOTO]

30.10.2020 14:23
Julia Kuczyńska Maffashion
fot. Shutterstock.com

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, otwarcie wsparła strajki kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami emocjonalnym apelem. Pokazała także ukochanego synka.

Julia Kuczyńska,  w show-biznesie lepiej znana jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek. Założony przez nią w 2009 roku modowy blog zyskał ogromną popularność, a Julia karierę rozwijaną w sieci przeniosła poza środowisko internetowe. Prowadziła własny program o modzie, doskonale radzi sobie jako modelka, stworzyła także własne marki odzieżowe. Jako jedna z czterech wyróżnionych na świecie blogerek brała udział w kampanii reklamowej marki Bershka.

Kuczyńska nie może także narzekać na sukcesy w życiu prywatnym. Po rozstaniu z youtuberem Czarkiem Jóźwikiem odnalazła szczęście w ramionach aktora Sebastiana Fabijańskiego. Zakochani zaczęli spotykać się na początku 2020 roku, a 10 września na świat przyszedł ich ukochany synek Bastian Jan. Maff bardzo chętnie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do tej pory nie mogliśmy jednak oglądać chłopca w pełnej krasie. Celebrytka postanowiła pokazać zarówno pociechę, jak i poporodowy brzuch przy okazji wsparcia strajków kobiet. W ten sposób pokazała swoje wsparcie dla walczących o swoje prawa Polek.

ZOBACZ TAKŻE:  Czarek Jóźwik, były chłopak Maffashion wyśmiewa nowy związek. Zdjęcie skomentowała była dziewczyna

Maffashion wsparła protesty kobiet. Julia Kuczyńska pokazała synka

Na profilu Maffashion na Instagramie pojawiła się fotografia, na której blogerka tuli do piersi ukochanego synka. Odsłoniła także brzuch zaledwie miesiąc po porodzie. Uwadze internautów nie umknął jednak charakterystyczny czerwony piorun, symbol licznych protestów kobiet, który znalazł się na zdjęciu. Julia nawiązała do strajków także we wpisie, po raz kolejny wyrażając tym samym poparcie dla oporu społecznego wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego.

- Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach (bo lubi), ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę, co się dzieje. Jestem wk*%#%*. Czuje i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu - wyrażała swoją opinię Kuczyńska.

Wiele kobiet, zamiast nawiązywać do deklaracji Maff, skupiło się na jej słodkim synku.

- Kiedy ten mały tak urósł? Rozpływam się nad tym zdjęciem.

- Nie mogę, jaki to jest mały tatuś -pisały internautki.