Zamknij

Maffashion żałuje zabiegu medycyny estetycznej? Przestrzegła fanki. "Byłam nieodpowiedzialna"

25.01.2021 19:30
Julia Kuczyńska Maffashion
fot. Jan Bielecki/East News

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, przyznała się do nieodpowiedzialnego skorzystania z zabiegu medycyny estetycznej. Blogerka przestrzegła fanki przed nieodpowiedzialnymi decyzjami i zdradziła, czego nie powinno się robić.

Julia Kuczyńska, w świecie mody doskonale znana pod pseudonimem Maffashion, rozpoczęła karierę jako blogerka i influencerka. Wymieniana jest wśród nazwisk kojarzonych z ogromnym sukcesem, który początek miał w internecie. Rzeczywiście, ogromna popularność bloga Julii doprowadziła ją na szczyt. Prowadziła modowy program, została modelką, stworzyła własną świetnie sprzedającą się markę, jest doceniana poza granicami Polski, na swoim koncie mając współpracę z prestiżowymi markami i magazynami. Nie może także narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. W 2020 roku razem z ukochanym Sebastianem Fabijańskim powitała na świecie syna Bastiana.

Dla rzeszy kobiet Maffashion jest wizerunkowym wzorem, niemal każda stylizacja czy modowa porada spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem, a panie w różnym wieku chcą wyglądać jak Maff. Blogerka i projektantka ma świadomość, że popularność wiąże się z odpowiedzialnością i stara się być w stałym kontakcie z fankami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Często służy dobrą radą, czasem jednak przestrzega przed nieodpowiedzialnymi decyzjami. Tak było podczas rozmowy z wielbicielami za pośrednictwem Instagrama.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec z botoksem u kosmetyczki? Senat: Medycyna estetyczna tylko dla lekarzy

Maffashion żałuje zabiegu medycyny estetycznej. Julia Kuczyńska pstrzegła fanki

Nawet takiej sławie jak Kuczyńska przytrafiły się mniej odpowiedzialne decyzje dotyczące wyglądu. Podczas Q&A z fanami, Julia zdradziła, że ma za sobą zabieg medycyny estetycznej wykonany nieco bez namysłu. Wynikiem był efekt, który mocno nie podobał się celebrytce.

- Pięć lat temu próbowałam. Chciałam zobaczyć, jak to jest. Miałam ochotę wyrównać małą asymetrię w górnej wardze (...) Byłam nieodpowiedzialna i te 5 lat temu zrobiłam zabieg u dziewczyny, która nie była lekarzem. Tego nie wolno robić - oceniła jednoznacznie, przestrzegając jednocześnie fanki.

Z pewnością historia Julii powstrzyma część jej fanek przed nieodpowiedzialnymi decyzjami.