Zamknij

Maffashion zdradziła, ile przytyła w ciąży. "Przyjęłam to na klatę"

03.09.2021 13:30
Maffashion
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maffashion i Sebastian Fabijański rok temu zostali rodzicami synka Bastka. Blogerka w swoich mediach społecznościowych chętnie wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. Również teraz w rozmowie ze swoimi fanami otworzyła się na temat swojego ciała, które zmieniło się w ciąży oraz wagi.

Maffashion prawie rok temu przywitała na świecie synka Bastka. Blogerka oraz jej ukochany - aktor Sebastian Fabijański dość długo utrzymali w tajemnicy informację o ciąży. Robili to po to, aby chronić prywatność. Gdy dziecko pojawiło się na świecie, Maffashion otworzyła się na tematy związane z rodzicielstwem oraz macierzyństwem. Tym razem w rozmowie z fanami opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Wyjawiła też followersom, ile przytyła w czasie, gdy szykowała się do roli mamy.

Zobacz też:  Maffashion odpowiada Telwizji Polskiej. Oskarżono ją o publikowanie fake newsów

Maffashion zdradziła, ile przytyła w ciąży. "Przyjęłam to na klatę"

"Wcześniej dużo ćwiczyłam. Miałam kontakt ze sportem i dużo się ruszałam, więc moje ciało obecnie to też efekt tego, co było wyjściowo przed ciążą. W ciąży przytyłam ponad 16 kg. Obecnie moje ćwiczenia to podnoszenie syna, który waży 14 kg. Kiedy mam chwilę dla siebie… nie myślę o żadnych ćwiczeniach" - zdradziła gwiazda.

Maffashion przyznała, że nie przejmuje się aż tak tym, iż jej ciało nie wygląda tak, jak przed ciążą.

"Przyjęłam to na klatę i inne części ciała. Dałam sobie tyle czasu na utratę kilogramów, ile chcę mieć i ile czuję. Nikt mnie nie goni. Ewentualnie ja sama to mogę robić. Zdrowie i spokój najważniejsze. (...) Po nagłym przytyciu powinnam się czuć źle, ciężko, bo inaczej, bo ciało się rozciągnęło, było inne, już nie fit jak wcześniej. A okazało się, że mam to gdzieś" - powiedziała Julia Kuczyńska. Fani z pewnością docenili szczerość Maffashion, tym bardziej że wciąż wśród celebrytek dominuje pogoń za idealną sylwetką po urodzeniu dziecka.