Zamknij

Maffashion zmieniła fryzurę. Blogerka postawiła na ostre cięcie

Sylwia Wamej
02.01.2020 14:49
Maffashion
fot. Piotr Molecki/ East News

Maffashion postanowiła zmienić fryzurę. Blogerka postawiła na ostre cięcie i mocno skróciła włosy. Fani pochwalili metamorfozę Julii Kuczyńskiej.

Maffashion zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie

Maffashion zmieniła fryzurę. Blogerka mocno skróciła włosy, aż do linii jej żuchwy. Wygląda na to, że Julia postanowiła wkroczyć w Nowy Rok, zaczynając od zmiany fryzury. Za metamorfozę Maffashion odpowiedzialna jest Gabriela Zalewska. "Zaskoczeni? Julia lubi eksperymentować, ale tak krótko jeszcze nie było" - napisała stylistka fryzur, która odpowiedzialna jest też za m.in. metamorfozy włosowe Doroty Rabczewskiej.

Julia na swoim instagramowym profilu zamieściła filmiki, na których pochwaliła się nową fryzurą. Fanom zmiana fryzury Julii Kuczyńskiej bardzo przypadła do gustu. "Mega ci pasują krótkie włosy", "wow, naprawdę przepięknie", "pięknie to wyszło" - pisali wielbiciele Maffashion.

Maffashion już nie ukrywa związku z Sebastianem Fabijańskim

Julia Kuczyńska oprócz nowej fryzury może też pochwalić się nowym partnerem. Maffashion od niedawna spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka nie ukrywa już swojego związku ze znanym aktorem i coraz chętniej pokazuje Sebastiana w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW