Zamknij

Maffshion wyretuszowała zdjęcie w bikini. Internauci nie mieli litości [FOTO]

07.08.2020 17:50
Maffashion wyretuszowała zdjęcie?
fot. Jan Bielecki/East News

Maffashion zaliczyła wpadkę, kiedy czujni internauci wychwycili, że jej zdjęcie w bikini zostało poddane retuszowi. Na znaną blogerkę spadła fala krytyki, podkreślono między innymi, że nie powinna dawać złego przykładu swoim fanom. Sama zainteresowana postanowiła odpowiedzieć krytykom i wytłumaczyć, czemu przerobiła zdjęcie.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z największych gwiazd wśród internetowych twórców. Ogromną popularność zawdzięcza karierze blogerki, swojego bloga założyła w 2009 roku, zyskał on ogromny rozgłos i na dobre wprowadziła Maff do modowego biznesu. Sprawdziła się jako modelka, a w 2011 założyła własną markę Staff By Maff. Regularnie pojawiająca się w mediach Julia przykuła uwagę zagranicznych mediów. Jako jedna z czterech wyróżnionych blogerek wzięła udział w kampanii reklamowej marki Bershka. 

Jak przystało na internetową gwiazdę i modelkę, Kuczyńska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, którym w dużej mierze zawdzięcza ogromny sukces. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać jej zdjęcia w rozmaitych stylizacjach, zarówno z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i domowych archiwów. W czwartek 7 sierpnia Julia opublikowała nową fotografię, na której pozuje w skąpym bikini. Czujnym internautom nie umknął niepokojący szczegół. Zdjęcie Kuczyńskiej zostało przerobione.

 Maffashion jednak jest w ciąży. Julia Kuczyńska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Maffashion przerobiła zdjęcie w bieliźnie. Julia Kuczyńska skrytykowana za retusz

Na jednym z najnowszych zdjęć Maffashion internauci dopatrzyli się dowodu na to, że zdjęcie zostało przerobione. W okolicy pośladka celebrytki linia szafki była wyraźnie, nienaturalnie zaokrąglona. Niemal natychmiast pojawiły się słowa krytyki wobec blogerki, której zarzucono poprawianie sylwetki widocznej na zdjęciach przy pomocy programów graficznych.

- W internecie nic nie ginie, co z fotką z zagiętą czasoprzestrzenią przy pośladku? Czy jako influencerka nie powinnaś zdawać sobie sprawy z faktu, jak taki pozornie głupi zabieg wpływa na kobiety, które Cię obserwują? Właśnie przez takie zabiegi mamy body shaming. Smutne to ogromnie.

- Jesteś wzorem dla młodych dziewczyn, przyznaj się, chociaż, że retuszujesz zdjęcia, a nie potem mają nierealne wymagania względem siebie - czytamy w komentarzach.

Maffashion postanowiła skomentować sprawę. Jej zdaniem poprawiła zdjęcie, ponieważ chciała usunąć niepotrzebną część kadru. Warto dodać, że blogerka usunęła zdjęcie i opublikowała jego nową wersję.

- Nie muszę być dla nikogo przykładem. Nie mam ani takiej ambicji, ani wypijanego na czole, ze to moje zadanie. Ja chciałam usunąć to co stało za mną i to zrobiłam. Plus ja także jestem obserwatorka tego co publikują ludzie na Instagramie, trzeba mieć do tego dystans - napisała Julia.

Przekonuje was wersja Maff?