Zamknij

Magdalena Cielecka jest łysa? Jej nowe zdjęcie szokuje

Maciej Friedrich
25.03.2019 16:00
Magdalena Cielecka jest łysa? Jej nowe zdjęcie szokuje
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Fani Magdaleny Cieleckiej kojarzą ją z pięknymi blond włosami. Nowe zdjęcie aktorki wprowadziło internautów w osłupienie. Cielecka opublikowała bowiem fotografię, na której jest łysa. Co się stało z jej włosami?

Magdalena Cielecka to utalentowana aktorka, która na ekranie zadebiutowała w 1995 roku w filmie "Pokuszenie". Popularność zyskała dzięki kreacji Ewy w "Samotności w sieci" oraz roli Doroty w serialu "Maga M.". Mogliśmy oglądać ją również w między innymi "Katyniu", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "Czasie Honoru". W 2018 roku zagrała główną rolę w serialowej adaptacji kryminału Remigiusza Mroza "Chyłka - Zaginięcie". Wczoraj aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu najnowszej produkcji, w której bierze udział. Zdjęciem, które zaszokowało wielu fanów.

Magdalena Cielecka jest łysa

Magdalena Cielecka przyzwyczaiła widzów do długich blond włosów ułożonych prosto. Już zmiana koloru byłaby dla fanów aktorki sporą zmianą w jej wizerunku. Fotografia z planu, na której Cielecka pozuje u boku Maciej Stuhra, zszokowało jednak wszystkich. Magdalena jest bowiem łysa jak kolano. Jak widać, dla odpowiedniego przygotowania się do roli potrafi poświęcić bardzo dużo. "Normalna niedziela w pracy", podsumowała gwiazda swoje zdjęcie. Pod postem natychmiast pojawiły się liczne komentarze.

ZOBACZ: Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą

Magdalena Cielecka łysa
fot. Instagram:@cielecka_magda.official

- Praca aktora jest czasami tak ciężka, że chce się sobie wyrwać wszystkie włosy z głowy.

- Aaaaa, nawet w takim wydaniu seksi! Mega, pozdrawiam.

- Piekno trudno zabić...

Fani zastanawiali się również, w jakiej produkcji obejrzymy odmienioną Cielecką. Część przewidywała "Ślepnąć od świateł" lub "Wzgórze psów", ponieważ w poście oznaczony został Jakub Żulczyk, autor obu powieści. Wspominano również o kolejnej odsłonie "Belfra". Miejmy nadzieję, że niedługo dowiemy się, jaka jest prawda. Przypomnijmy, że aktorkę możemy również podziwiać w kinach w kryminalnym thrillerze "Ciemno, prawie noc".

Zagłosuj

Lubisz filmy i seriale kryminalne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF