Zamknij

Magda Gessler apeluje do Polaków i zachęca do głosowania:"Zróbmy to dla naszych dzieci, wnuków"

17.06.2020 17:50
Magda Gessler apeluje do Polaków i zachęca do głosowania:"Zróbmy to dla naszych dzieci, wnuków"
fot. Adam Jankowski/Reporter/ East News

Magda Gessler to gwiazda, która w swoich mediach społecznościowych wypowiada się na społeczne tematy. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaapelowała do Polaków, aby 28 czerwca poszli zagłosować w wyborach prezydenckich.

Magda Gessler apeluje do Polaków i zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich

Magda Gessler w swoich mediach społecznościowych wśród wielu tematów porusza również te społeczne. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" wystosowała apel, w którym podkreśliła, jak ważne jest zagłosowanie w wyborach prezydenckich 28 czerwca. Gwiazda apeluje, żeby zagłosować dla dzieci, wnuków i przyszłych pokoleń.

"Za 10 dni… 28 czerwca staniemy przed najważniejszym wyborem ostatnich miesięcy. Staniemy oko w oko z naszym sumieniem, godnością, sercem. Za nami krwawa historia, pokolenia ludzi, które w wielkim trudzie budowały Polskę. Dlatego przypominam, że w wyborze nie jesteśmy sami.. wybieramy również w ich imieniu!!! W imieniu Polaków i Polek, dzięki którym dziś mamy głos i możemy coś zmienić!

Zróbmy to dla naszych rodzin, dzieci, wnuków, przyszłych pokoleń. Dajmy im możliwość życia w godnych, bezpiecznych, uczciwych warunkach. W kraju tolerancyjnym, rozwijającym się i mogącym konkurować z najlepszymi na świecie. W kraju, w którym godność i uczciwość mają znaczenie, a prawa każdego człowieka są szanowane! W kraju, w którym nasze dzieci i wnuki wyrosną na mądrych, światłych, gotowych do podjęcia wyzwań ludzi. Otwartych na świat i gotowych na niego! W kraju, w którym każde marzenie będzie realną obietnicą jutra!" - podkreśla Magda Gessler.

Magda Gessler przypomina o dopisaniu się do listy wyborców

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" przypomina też o obowiązku dopisania się do listy wyborców, jeżeli chcemy zagłosować poza miejscem zameldowania. 

"Przypominam, o obowiązku dopisania się do listy wyborców, jeśli nie będziecie głosować w miejscu zameldowania!!!! Tak, to jest obowiązek! Twój głos jest ważny!! Wybieramy coś cennego – naszą przyszłość, nasz rozwój, naszą wolność !!!!" - apeluje Magda Gessler. Warto podkreślić, że do 23 czerwca można  dopisać się do spisu wyborców w danej gminie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl