Zamknij

Magda Gessler będzie sprzedawać suplementy diety. Nowy biznes wypali?

Redakcja
28.06.2018 10:59
Magda Gessler
fot. Jaroslaw Solomacha/Polska Press/EAST NEWS

Magda Gessler dopiero co pożegnała się ze swoją marką wędlin Besos, a już zapowiada, że wkracza w nową branżę: teraz będzie sprzedawać suplementy diety. Nowy biznes wypali?

Magda Gessler zakłada kolejny biznes. Po porażce wędlin i parówek teraz gwiazda „Kuchennych rewolucji” stawia na suplementy diety. Jak przekonuje, preparaty z jej wizerunkiem będą w 100 procentach skuteczne, a najlepszym na to dowodem jest ona sama. 64-letnia restauratorka wyjaśnia, że dzisiejsze tempo życia sprawia, że nasze zapotrzebowanie na składniki odżywcze jest olbrzymie, a w pośpiechu nie jesteśmy w stanie przygotowywać odpowiednio zbilansowanych posiłków. Rozwiązaniem problemu jest zatem suplementacja.

Jak wyjaśnia Gessler w rozmowie z serwisem Newseria, firma, z którą współpracuje, właśnie zaczęła produkcję suplementów z jej wizerunkiem. – Z moją siłą i moim powerem. Bardzo dużo rzeczy jest jeszcze w laboratoriach, ale będę po kolei to wszystko promować – dodaje.

Suplementy diety z podobizną Magdy Gessler są ponoć testowane przez nią samą i na niej działają. – Rzeczywiście daje to rezultaty, że chce się żyć dobrze. Mimo że wstałam dzisiaj o 6.00 i spałam cztery godziny – tłumaczy Magda Gessler.

Swoim nowym biznesem Gessler pochwaliła się już w sieci. Na Facebooku zamieściła wpis, w którym przekonuje, że „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

„Pytacie skąd ja mam tyle pozytywnej energii, pasji, zaangażowania,radości, siły. To wszystko jest konsekwencją obserwacji mojego życia, tego co jem, myślę, co mnie raduje” – wyjaśnia.

Ciekawe, jak pójdzie Magdzie Gessler nowy biznes.

RadioZET.pl/Newseria/SA