Zamknij

Magda Gessler bez stanika. Opublikowała zdjęcie topless z kotem

01.10.2021 12:17
Magda Gessler
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magda Gessler opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które zaskoczyło jej obserwatorów. Na odważnym kadrze widzimy słynną restauratorkę... bez stanika. Fotografia została wykonana w szczytnym celu.

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Internauci pokochali jej zabawne przeróbki zdjęć, wyjątkowe opisy, poczucie humoru oraz otwartość. Tym razem jednak nawet najwierniejsi fani restauratorki byli zaskoczeni tym, co opublikowała na swoim profilu na Instagramie. W mediach społecznościowych Gessler pojawiło się zdjęcie gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" bez stanika. Odkryte piersi Magdy Gessler zasłania rudy kot, z którym zapozowała gwiazda TVN.

- To wyrażenie mojego poparcia dla wolności, solidarności i sprzeciw przeciwko dyktaturze i przemocy - opisała zdjęcie restauratorka.

Magda Gessler topless [FOTO]

Magda Gessler nie opublikowała zdjęcia topless bez powodu. Fotografia to część akcji "Dekolt dla Białorusi", w ramach której powstanie charytatywny kalendarz, z którego sprzedaży dochód zostanie przeznaczony na pomoc rodzinom białoruskich więźniów politycznych. W sesji fotograficznej do kalendarza wzięło udział wiele polskich gwiazd, m.in. Julia Kamińska czy Tamara Gonzalez Perea. Magda Gessler często angażuje się w akcje społeczne i charytatywne - nic dziwnego, że i tym razem postanowiła pomóc.

Podoba wam się?