Zamknij

Magda Gessler bohaterką filmu? Może zarobić ogromne pieniądze. "Pokazanie tych różnych światów"

21.05.2021 09:27
Magda Gessler
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler bohaterką filmu? Może powstać obraz o opowiadający o życiu gwiazdy "Kuchennych rewolucji". Sama gwiazda zdradziła, że reżyserzy ustawiają się w kolejce, by zekranizować jej barwne życie. Restauratorka miałaby zarobić duże pieniądze. 

Magda Gessler to osobowość telewizyjna, obok której ciężko przejść obojętnie. Najpopularniejsza polska restauratorka, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, przez wiele osób uważana za przykład tego, jak powinno się prowadzić gastronomiczny biznes na wysokim poziomie. Medialną popularność przyniósł jej program " Kuchenne rewolucje", od 2021 roku możemy oglądać ją jako jurorkę w "MasterChef", prowadziła także autorskie programy, między innymi "Sexy kuchnia Magdy Gessler". Malarka, felietonistka, a przede wszystkim niezwykle barwna i energetyczna postać, niestroniąca w "Kuchennych rewolucjach" od przekleństw i twardego stawiania spraw. Od lat uznawana jest za jedną z czołowych twarzy stacji TVN.

Historia Magdy Gessler jest niezwykle ciekawa, choć nie pozbawiona bardzo smutnych momentów. Gwiazda wychowywała się między innymi na Kubie i w Hiszpanii, jej mąż Volkhart Müller, ojciec Tadeusza, zmarł na raka. Po powrocie do Polski Magda związała się z Piotrem Gesslerem, ojcem Lary Gessler. Media głośno rozpisywały się nie tylko o jej sukcesie w gastronomii, ale także rzekomych romansach, miała spotykać się między innymi z Piotrem Adamczykiem. Wiele osób twierdzi, że życie restauratorki to doskonały scenariusz na film. Okazuje się, że pojawiły się nawet osoby, które zabiegają o wyprodukowanie obrazu opowiadającego o charyzmatycznej gwieździe.

Magda Gessler dostanie własny film. Twórcy mają ustawiać się w kolejce

Magda Gessler podczas czatu prowadzonego na stronie jednej z księgarni przyznała, że otrzymała propozycje zrealizowania filmu o jej życiu. Uważa, że wierne oddanie historii wymagałoby sporych środków.

- Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczyć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania - oceniła.

Jak informuje "Super Express", Gessler za prawa autorskie mogłaby otrzymać nawet 500-600 tysięcy złotych. Sama restauratorka zdradziła jednak, że chętnych nie brakuje.

- Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy - podsumowała.

Chcielibyście poznać historię Magdy Gessler na wielkim ekranie?