Zamknij

Magda Gessler do tej pory nie przytuliła wnuczki. Ma łzy w oczach, gdy mówi o Nenie

17.11.2020 16:48
Magda Gessler
fot. TRICOLORS/East News

Magda Gessler opowiedziała o wnuczce w "Dzień Dobry TVN". Szefowa "Kuchennych rewolucji" wyznała, że jeszcze nie miała okazji wziąć małe Neny na ręce. Restauratorka zdradziła także, jak Lara radzi sobie w roli mamy. 

Magda Gessler niedawno po raz pierwszy została babcią. Jej córka, Lara Gessler, urodziła dziewczynkę, która otrzymała oryginalne imię Nena. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pęka z dumy, lecz ciągle jeszcze nie przytuliła swojej ukochanej wnuczki. Jak wyznała w "Dzień Dobry TVN", Lara strzeże małej jak oka w głowie i stara się chronić ją w czasie pandemii. 

Córka Lary Gessler przyszła na świat w październiku. Właścicielka cukierni Słodki Słony wyznała, że rodziła naturalnie i nie korzystała ze znieczulenia. Ponadto zaraz po porodzie zamieściła zdjęcia, na których pokazała jak karmi piersią małą Nenę. Kilka tygodni przed porodem Lara Gessler wzięła ślub z Piotrem Szelągiem. Uroczystość miała kameralny charakter, a Lara poszła do ślubu w skromnej sukience, której cena nie przekraczała 260 zł. 

Lara Gessler zdradziła, skąd pomysł na imię córki. Zainspirowała się znaną postacią

Magda Gessler w DDTVN opowiedziała o wnuczce Nenie 

Magda Gessler jeszcze długo przed narodzinami wnuczki cieszyła w wywiadach, że jej rodzina się powiększy. To ona jako pierwsza zdradziła, że Lara spodziewa się córki. Gdy Nena pojawiła się na świecie, z dumą pokazała jej zdjęcie na Instagramie. Niestety restauratorka na razie mogła na wnuczkę jedynie popatrzeć. 

- Ja jeszcze jej nie przytuliłam, ponieważ Lara ją bardzo chroni. Widziałyśmy się przed klatką schodową na spacerze - powiedziała Gessler w "Dzień Dobry TVN". - Ona ją bardzo chroni, nigdzie nie wychodzi, chodzą tylko na spacery przed południem, kiedy nie ma ludzi. Z Piotrem też nie rozstają się non stop - dodała

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" mówiła o wnuczce ledwie powstrzymując wzruszenie.

- Mam łzy w oczach, bo dla mnie zobaczenie jej było nieprawdopodobne. Ona jest tak bardzo do Lary podobna, taka drobniutka jak ona. Ma włosy Piotra, kręcone - rozpływała się nad Neną. 

Gessler podkreśla, że jej córka doskonale radzi sobie z macierzyństwem. Wejście w nową rolę nie sprawiło jej żadnych problemów. 

Lara jest chyba najlepszą matką na świecie. Ma wszystko tak poukładane, robi to tak naturalnie i jest taką mamą stuprocentową - powiedziała.  

Magda Gessler uwielbia wnuczkę i na pewno będzie ją rozpieszczać, ale nie zamierza ingerować w jej wychowanie. 

- Jedynej rzeczy, której nie zrobię, to nie będę wtrącać się w wychowywanie mojej wnuczki. Będę kochać ją nad życie. Lara jest na tyle uporządkowaną kobietą, zresztą ja jej specjalnie nie wychowywałam i wyszło jak wyszło. Gdybym ja siedziała jej nad głową, byłaby koszmarna - wyznała szczerze restauratorka. 

Gessler ostro do koronasceptycznej Górniak: "Fałszujesz koleżanko". Cięta odpowiedź Edyty

magda gessler
fot. Instastory:@magdagessler_official