Zamknij

Magda Gessler i Dorota Wellman walczą o pół miliona złotych

03.08.2020 13:22
Magda Gessler i Dorota Wellman walczą o pół miliona złotych
fot. Tomasz Zukowski/East News

Magda Gessler i Dorota Wellman walczą o pół miliona złotych. Obie są gwiazdami TVN, a teraz, kiedy powstać ma kolejny sezon "My way", producenci muszą zdecydować, która z nich będzie jego bohaterką.

Magda Gessler i Dorota Wellman związane są ze stacją TVN od lat. Obydwie panie mają tam mocną pozycję i są bardzo lubiane przez widzów. Gwiazdy występują w zgoła odmiennych formatach: Wellman jest jedną z ulubionych prowadzących "śniadaniówkę", a Gessler jest niekwestionowaną królową programów kulinarnych. Teraz każda z nich ma szansę zostać gwiazdą kolejnej edycji "My way" - programu, w którym bohater robi kurs na prawo jazdy a przy okazji zdradza różne swoje sekrety z życia. Producenci muszą zdecydować, która z pań trafi do programu. A stawką jest pół miliona złotych.

Dorota Wellman o internetowym hejcie: słyszę o sobie "świnia", "baleron"

Dorota Wellman czy Magda Gessler bohaterką "My way"?

Jak informuje 'Super Express", "TVN zaproponował trzy nazwiska: Gessler, Wellman i Dorotę Szelągowską. Ta ostatnia od razu odpadła z rywalizacji. Magdzie natomiast bardzo zależy na udziale w show. Była już u Miszczaka i długo rozmawiali na ten temat. Nie jest tajemnicą, że to kura znosząca złote jaja, jej programy notują największe wpływy reklamowa, a ona sama nieraz się żaliła, iż nic z tego nie ma”.

Póki co, nie wiadomo, która z gwiazd ostatecznie trafi do nowej edycji "My way". Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że - podobno - panie nie pałają do siebie sympatią. Wellman miała kiedyś wyśmiać kulinarne zdolności Gessler i dotąd nie udało im się po tym incydencie nawiązać dobrej relacji.

W poprzedniej edycji "My way" wystąpiła Edyta Górniak. Gwiazda, mimo początkowych trudności, ostatecznie egzamin na "prawko" zdała za pierwszym podejściem.

RadioZET.pl/Super Express/AS