Zamknij

Magda Gessler i Marcin Tyszka pokazali zdjęcie sprzed 25 lat

Redakcja
11.02.2019 13:54
Magda Gessler i Marcin Tyszka pokazali zdjęcie sprzed 25 lat
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News/Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie wykonane tuż po 18. urodzinach znanego fotografa Marcina Tyszki. Możemy na nim zobaczyć, jak gwiazdy wyglądały 25 lat temu. Internauci nie szczędzą restauratorce i jej przyjacielowi komplementów.

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka, która dzięki udziałowi w „Kuchennych rewolucjach” i „MasterChef” zyskała ogromną popularność. Duża w tym zasługa specyficznego poczucia humoru oraz temperamentu gwiazdy, a także jej charakterystycznego wizerunku. W ostatnich tygodniach dzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęciami, na których prezentuje się z nieco innej strony. Mogliśmy już oglądać Magdę Gessler bez loków, a nawet przekonać się, jak wyglądała jako nastolatka. Tym razem celebrytka pochwaliła się fotografią z wieloletnim przyjacielem, fotografem Marcinem Tyszką.

Magda Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Magda Gessler i Marcin Tyszka 25 lat temu

Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie restauratorki w niedzielę, wykonane zostało tuż po 18. urodzinach Marcina Tyszki. Fotografia pochodzi z 1994 roku, ma zatem niemal 25 lat. Gessler podpisała ją następująco.

Wspomnienie 1994 roku. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka ... szok? Ale tak było, teraz trochę zbzikowaliśmy ... oddając się bez reszty swoim pasjom... kocham cię MT”.

Zdjęcie opublikował na swoim profilu również Tyszka, który nieco dokładniej opowiedział o okolicznościach jego powstania. 

Rok 1994 ... kawa z Magdą Gessler w Hotelu Bristol ... pamiętam dokładnie – spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji »U Fukiera«... tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy? Lara Gessler, miałaś wtedy 5 lat” – napisał fotograf.

Fanom Magdy i Marcina bardzo spodobało się fotograficzne wspomnienie i nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

Nie dziwię się że łzy popłynęły, takich przyjaźni w dzisiejszych czasach to ze świecą szukać” – zachwycał się jeden z internautów.

Nic w tym dziwnego, ciężko nie docenić przyjaźni, która przetrwała ponad dwie dekady.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Tyszka ostro krytykuje uczestniczkę "Top Model". Żałuje, że dostała się do programu?

Magda Gessler i Marcin Tyszka 25 lat temu
fot. Instagram:@tyszka_marcin

RadioZET.pl/MF