Zamknij

Magda Gessler i Tomasz Karolak na wspólnym zdjęciu. Fani: "Wiedźmin i Ciri" [FOTO]

Maciej Friedrich
07.01.2020 12:49
Magda Gessler i Tomasz Karolak na wspólnym zdjęciu. Fani: "Wiedźmin i Ciri" [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler opublikowała wspólne zdjęcie z Tomaszem Karolakiem. Rozbawieni fani zabawnie komentowali wspólną fotografię gwiazd. Nie zabrakło nawiązania do postaci z "Wiedźmina".

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd TVN, którą widzowie uwielbiają za cięty dowcip i kulinarne umiejętności prezentowane w "Kuchennych rewolucjach". Nie można jednak zapominać, że Gessler to nie tylko osobowość telewizyjna, ale doświadczona restauratorka i właścicielka doskonale prosperujących restauracji. 

Jedną z nich jest warszawski lokal "Słodki Słony", w którym często spotkać można krajowych celebrytów. Jednym z nich był Tomasz Karolak, z którym Magda postanowiła zrobić sobie zdjęcie. Efekt opublikowała w sieci, a internauci nie szczędzili zabawnych komentarzy. 

Magda Gessler przeszła świąteczną metamorfozę. Jej włosy mają inny kolor [FOTO]

Magda Gessler na zdjęciu z Tomaszem Karolakiem. Fani komentują 

Magda Gessler zdjęciem z Tomaszem Karolakiem pochwaliła się na Instagramie. 

- Nie mogło zabraknąć tego pana ... karnawał to czas przyjemnych doznań ... Faworki rozpływają się w ustach pączusie pełne kwitnącej róży. Dziękujemy za twoje uzależnienie od nas Tomku! Jesteś wielki! - napisała restauratorka. 

Internauci zostawili pod zdjęciem wiele pozytywnych komentarzy, nie zabrakło także niewinnych żartów z gwiazd. Magda i Tomasz zostali porównani do bohaterów "Wiedźmina". To nawiązanie do internetowych żartów z Karolaka, który często przedstawiany jest jako idealny Geralt z Rivii. 

- Wow, wiedźmin i Ciri wyglądają niesamowicie mimo upływu lat.

Pani Madziu, w takim razie kiedy jakaś wystrzałowa komedia z Panem Tomkiem? Besos - czytamy. 

Chcielibyście zobaczyć Gessler i Karolaka w filmie?

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś obejrzeć film z Magdą Gessler?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF