Zamknij

Magda Gessler prezydentem Polski? RadioZET.pl zapytało Polaków [WIDEO]

Maciej Friedrich
20.11.2019 14:03
Magda Gessler prezydentem Polski? RadioZET.pl zapytało Polaków [WIDEO]
fot. RadioZET.pl/materiały prasowe

Magda Gessler to osobowość telewizyjna, znana z „Kuchennych rewolucji”, w których rządzi twardą ręką. W internecie pojawiły się plotki o tym, że mogłaby kandydować w wyborach prezydenckich. RadioZET.pl postanowiło zapytać Polaków o to, czy zagłosowaliby na Magdę.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Wszystko dzięki „Kuchennym rewolucjom”, w których restauratorka miesza poczucie humoru ze stanowczością. Mogliśmy oglądać ją również w show „Starsza pani musi fiknąć”. Rozbawiła w nim widzów do łez, kiedy w gwatemalskim areszcie podawała się za przyszłą prezydent Polski.

Magda Gessler kandydatką na prezydenta? RadioZET.pl sprawdza opinię Polaków

Co ciekawe, niewinny z pozoru żart odbił się w sieci szerokim echem. Wiele osób pytało, czy gwiazda „Kuchennych rewolucji” rzeczywiście ma zamiar kandydować. Pojawiły się nawet głosy, że restauratorka mogłaby sobie świetnie poradzić.

Magda ma olbrzymie kompetencje. Posługuje się siedmioma językami, prywatnie zna się z wieloma głowami państw i monarchami. Ma zdrowy rozsądek i znakomite rozeznanie w polityce światowej i sprawach gospodarczych, które śledzi na bieżąco – miała zdradzić w rozmowie z „Faktem” osoba z bliskiego otoczenia Magdy.

RadioZET.pl postanowiło sprawdzić, co o pomyśle prezydentury Magdy Gessler myślą Polacy. Nasz reporter Jan Kwietniewski wybrał się na warszawskie ulice. Zobaczcie, co powiedzieli mu przechodnie.

RadioZET.pl/MF