Zamknij

Magda Gessler korzysta z botoksu? Zdradziła swój sposób na piękny wygląd

Redakcja
27.08.2018 12:36
Magda Gessler
fot. Instagram

Magda Gessler to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, które wywołują duże emocje. Gwiazda, choć ma już swoje lata, nadal jest bardzo energiczna i kocha zabawę. Wszystko to sprawia, że wygląda znacznie młodziej. Niedawno wypowiedziała się na temat tego, w jaki sposób dba o swoją twarz.

Nie ma chyba u Magdy Gessler na Instagramie zdjęcia, pod którym nie pojawiłyby się komentarze na temat jej młodego wyglądu. Fani zachwycają się urodą restauratorki i gratulują, że choć ma już swoje lata, to jednak nadal wygląda bardzo promiennie. „Pani Magdaleno, wygląda pani niczym Madonna, tylko 20 lat młodsza” – to tylko jeden z wielu podobnych. Niestety trafiają się również i hejterzy, którzy krytykują wygląd restauratorki.

Niedawno Magda Gessler pokazała, że nie będzie tolerować takich komentarzy, a przy okazji zdradziła, co jej zdaniem wpływa na jej wygląd najbardziej.

Magda Gessler używa botoksu?

Jedna z internautek zarzuciła jej, że nadużywa botoksu.

„Ile już pani botoksiku w buzię wpompowała?” – pyta kobieta na profilu Magdy. „Lubię Kuchenne i do Pani też nic nie mam, ale widziałam zdjęcia z lat wcześniejszych” – pyta zaczepnie.

Gessler natychmiast na ten komentarz zareagowała. Stwierdziła, że internautka ma w sobie bardzo dużo zawiści.

„Zadziwia mnie pani. Czytam wszystkie wasze komentarze. Blokuję ludzi zarażonych zawiścią i głupich. Jest takie powiedzenie: »Albo d..a, albo twarz«. No cóż. Do chudych nie należę, wybrałam twarz.... ku pani rozczarowaniu... nie mam czasu nawet na regularny masaż. A gdzie tu godziny na gabinety zmian?” – odpisała gwiazda.

Magda Gessler o recepcie na młody wygląd

Gwiazda wyjaśniła, że nie ma czasu na zabiegi upiększające, ale na szczęście to, że robi to, co kocha, bardzo dobrze na nią wpływa. Jak sugeruje Gessler, być może właśnie fakt, że praca jest jej pasją, sprawia, że czuje się młodo i nadal nie wygląda na swoje lata.

I rzeczywiście, z pewnością coś w tym jest. Bo przecież jeśli kochamy swoją pracę, to czas, jaki jej poświęcamy, traktujemy całkiem inaczej.

RadioZET.pl/SA