Zamknij

Magda Gessler ma powody do radości. Pochwaliła się wyróżnieniem od Michelin

23.06.2021 00:21
Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych, cenioną za otwartość i pogodny styl bycia, a także kulinarne wyczucie i fantazję. Gwiazda, która uratowała od bankructwa setki polskich restauracji, teraz ma kolejne powody do zadowolenia: pochwaliła się wyróżnieniem od Michelin.

Magda Gessler zasłynęła dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", w którym ratowała od upadku zapomniane restauracje w polskich miastach i miasteczkach. Dzięki programowi widzowie i fani restauratorki poznali jej kulinarną finezję i profesjonalne podejście do kwestii prowadzenia restauracji.

Jednak Gessler liczyć może nie tylko na uznanie widzów swojego programu, ale także znawców, którzy poddają surowej ocenie restauracje na całym świecie, przyznając najbardziej znane i najbardziej pożądane odznaczenie, jakim może poszczycić się restauracja: gwiazdkę Michelin. Na profilu restauratorki na Instagramie pojawiły się filmiki, z których wynika, iż Gessler dostała wyróżnienie od prestiżowego przewodnika. Choć nie jest to sama gwiazdka, to jednak Gessler ma powody do radości.

Zobacz także: Magda Gessler popłakała się w DDTVN. Nie dała rady po tym, co usłyszała 

Magda Gessler cieszy się wyróżnieniem Michelin

Magda Gessler opublikowała na Instagramie kilka postów, w których chwali się zdobyciem wyróżnienia Michelin. Jak podkreśliła w swoim poście, została odznaczona za osobowość i promocję polskiej kuchni na arenie międzynarodowej. Na stronie i restauracji "U Fukiera" dowiadujemy się, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" otrzymała w nagrodę dwa komplety sztućców oraz dodatkowo talerz Michelin.

"Prestiżowe wyróżnienia Michelin dla restauracji w Polsce zostały przyznane. Restauracja "U Fukiera" po raz kolejny otrzymała specjalne uznanie inspektorów najsłynniejszego przewodnika na świecie. W tym roku dzięki ciężkiej pracy Magdy Gessler i jej całego zespołu ponownie zostały przyznane aż dwa komplety sztućców oraz dodatkowo talerz Michelin za wysokiej jakości kuchnię! To dla nas zaszczyt i ogromny sukces! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i cieszymy się, że nasza praca przyniosła tak wspaniały efekt".