Zamknij

Koronawirus: Magda Gessler martwi się o ukochanego. "Pracuje na pierwszej linii frontu"

Patrycja Chudolińska
27.03.2020 15:26
Magda Gessler
fot. Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler przekazała swoim fanom smutną wiadomość. Gwiazda martwi się o swojego ukochanego, Waldemara Kozerawskiego, który walczy z pandemią koronawirusa na pierwszej linii frontu.

Magda Gessler martwi się o Waldemara

Magda Gessler przeżywa teraz szczególnie trudne chwile. Podobnie jak reszta społeczeństwa, restauratorka musiała spędzić ostatnie dni w domowej izolacji. Pandemia koronawirusa odbija się negatywnie również na jej finansach - lokale gwiazdy musiały zostać zamknięte, a emisja kolejnych odcinków "Kuchennych rewolucji" została zawieszona. Okazuje się, że Magdę Gessler martwi również praca jej ukochanego, Waldemara Kozerawskiego. Chirurg został wezwany do pomocy potrzebującym.

- Dzisiejsze TVN... niestety będę sama. Relacja prosto z domu, gdzie jestem w izolacji bez kochanego Waldemara. On pracuje ciężko w Kanadzie, jako lekarz na pierwszej linii frontu przyjmując swoich pacjentów. Ja ze względu na sytuację nie doleciałam. Jest nam bardzo źle, ale mam nadzieję jak najszybciej do niego dołączyć. Ta niewiadoma jest straszna. Kiedy? Proszę was #zostańciewdomu, może wtedy ludzie zakochani znów będą mogli być razem! Czy tych, którzy zostali rozdzieleni przez zarazę jest dużo? Czy jeszcze ktoś ma taką sytuację, jak ja? Piszcie proszę. Będziemy się wspierać - napisała na Instagramie pod jednym z ostatnich zdjęć.

Magda Gessler o koronawirusie

Magda Gessler często pisze o pandemii koronawirusa w swoich mediach społecznościowych. Restauratorka pokazuje fanom, jak dbać o odporność i apeluje, by nie wychodzili na dwór. Jeszcze kilka dni temu zaznaczyła jednak, że obawia się, iż Polska powtórzy błędy Włochów, którzy zignorowali zagrożenie.

- Trudno na to patrzeć! Powtarzamy model włoski... kochani, opanujcie się... miałam wrażenie, że izolacja jest zrozumianym hasłem przez wszystkich... schizofrenia... jedni siedzą jak zaklęci w domach, separując się! A inni świętują czas ZARAZY wraz dziećmi nad Wisłą, w parkach...

Niestety, Magda Gessler nie spędza tego trudnego czasu z ukochanym. Fani mają nadzieję, że już niebawem będą mogli się zobaczyć i spotkać.

RadioZET.pl/PCh