Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fani odmłodzili Magdę Gessler. Zdjęcie podbija internet

28.02.2019 14:24

Fani Magdy Gessler przygotowali dla niej wyjątkową niespodziankę, przerabiając jej zdjęcie na „odmłodzoną wersję”. Restauratorka opublikowała fotografię na Instagramie, czym wzbudziła zachwyt internautów.

Fani odmłodzili Magdę Gessler. Zdjęcie podbija internet fot. INstagram:@magdagessler_official

Magda Gessler jest jedną z największych osobowości telewizyjnych związanych ze stacją TVN. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” i „MasterChefa” od października 2017 roku prowadzi również autorski program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler” na antenie Food Network. Restauratorka dzięki swojemu ciętemu językowi, charakterystycznemu poczuciu humoru i dużej otwartości zyskała sobie ogromną sympatię telewidzów i internautów. Świadczyć może o tym jej popularność w internecie. Profil Gessler na Instagramie obserwuje ponad 650 tysięcy użytkowników, a każdy jej post jest licznie komentowany. Nie inaczej jest w przypadku opublikowanej wczoraj fotografii, na której możemy zobaczyć „odmłodzoną” twarz gwiazdy.

ZOBACZ: Tyle na swoich programach zarabia Magda Gessler

Magda Gessler odmłodzona przez fanów

Zdjęcie, które Magda Gessler opublikowała wczoraj na swoim profilu na Instagramie, to dzieło fanów restauratorki. Przerobili oni jedną z fotografii w taki sposób, że na twarzy Gessler nie widać ani jednej zmarszczki, a jej włosy są wyprostowane. Jak widać, efekt przypadł zainteresowanej do gustu. W poście gwiazda „Kuchennych rewolucji” napisała:

Nooo...wersja idealistyczna, niemimiczna ... ale padłam jak ją zobaczyłam .. dziekuje moim fanom,  #besos #mg”

Odmłodzone zdjęcie Magdy Gessler fot. Instagram:@magdagessler_official

Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka Gessler jest niemal nie do poznania. Internauci byli jednak zachwyceni i nie szczędzili restauratorce komplementów. Pojawiło się nawet zabawne określenie „szkoła Ibisza”.

- Jak dla mnie każdego dnia wygląda Pani pięknie.

- Padłam z wrażenia, ideał nie do pobicia. Gratuluję.

- Pięknie pani Magdo tak może zostać pasuje pani – komplementowali fani.

Na profilu Magdy Gessler można również znaleźć nieprzerobione zdjęcia restauratorki sprzed lat.

RadioZET.pl/MF

Oceń