Zamknij

Fani odmłodzili Magdę Gessler. Zdjęcie podbija internet

Redakcja
28.02.2019 14:24
Fani odmłodzili Magdę Gessler. Zdjęcie podbija internet
fot. INstagram:@magdagessler_official

Fani Magdy Gessler przygotowali dla niej wyjątkową niespodziankę, przerabiając jej zdjęcie na „odmłodzoną wersję”. Restauratorka opublikowała fotografię na Instagramie, czym wzbudziła zachwyt internautów.

Magda Gessler jest jedną z największych osobowości telewizyjnych związanych ze stacją TVN. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” i „MasterChefa” od października 2017 roku prowadzi również autorski program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler” na antenie Food Network. Restauratorka dzięki swojemu ciętemu językowi, charakterystycznemu poczuciu humoru i dużej otwartości zyskała sobie ogromną sympatię telewidzów i internautów. Świadczyć może o tym jej popularność w internecie. Profil Gessler na Instagramie obserwuje ponad 650 tysięcy użytkowników, a każdy jej post jest licznie komentowany. Nie inaczej jest w przypadku opublikowanej wczoraj fotografii, na której możemy zobaczyć „odmłodzoną” twarz gwiazdy.

ZOBACZ: Tyle na swoich programach zarabia Magda Gessler

Magda Gessler odmłodzona przez fanów

Zdjęcie, które Magda Gessler opublikowała wczoraj na swoim profilu na Instagramie, to dzieło fanów restauratorki. Przerobili oni jedną z fotografii w taki sposób, że na twarzy Gessler nie widać ani jednej zmarszczki, a jej włosy są wyprostowane. Jak widać, efekt przypadł zainteresowanej do gustu. W poście gwiazda „Kuchennych rewolucji” napisała:

Nooo...wersja idealistyczna, niemimiczna ... ale padłam jak ją zobaczyłam .. dziekuje moim fanom,  #besos #mg”

Odmłodzone zdjęcie Magdy Gessler
fot. Instagram:@magdagessler_official

Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka Gessler jest niemal nie do poznania. Internauci byli jednak zachwyceni i nie szczędzili restauratorce komplementów. Pojawiło się nawet zabawne określenie „szkoła Ibisza”.

- Jak dla mnie każdego dnia wygląda Pani pięknie.

- Padłam z wrażenia, ideał nie do pobicia. Gratuluję.

- Pięknie pani Magdo tak może zostać pasuje pani – komplementowali fani.

Na profilu Magdy Gessler można również znaleźć nieprzerobione zdjęcia restauratorki sprzed lat.

RadioZET.pl/MF