Zamknij

Magda Gessler na zdjęciu bez loków. Bardzo się zmieniła?

Redakcja
30.01.2019 13:08
Magda Gessler na zdjęciu bez loków. Bardzo się zmieniła?
fot. Instagram:@magdagessler_official

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler słynie między innymi z burzy blond loków. Restauratorka postanowiła pokazać fanom, jak wygląda w innej fryzurze. Część internautów uznała, że w tym wydaniu prezentuje się o wiele lepiej.

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd stacji TVN. „Kuchenne rewolucje”, których jest gwiazdą, cieszą się od ponad 18 lat niezmienną popularnością i przynoszą ogromne dochody. Restauratorka od 2012 roku pełni również rolę jurorki w polskiej edycji „MasterChef”. W 2017 roku w stacji Food Network pojawił się program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”,  w którym przygotowuje swoje autorskie dania.

Gessler doskonale radzi sobie również w biznesie. Poza siecią restauracji była między innymi właścicielką marki wędliniarskiej Besos oraz zaprojektowała kolekcję obrusów i serwet dla Fabryki Lnu Żyrardów. Prowadzi również serwis internetowy „Smaki Życia”.

Magda Gessler
fot. Instagram:@magdagessler_official

ZOBACZ: "Starsza Pani musi fiknąć". Magda Gessler w nowym show TVN [ZWIASTUN, PREMIERA]

Fani uwielbiają Magdę Gessler za poczucie humoru, duży dystans i bezpośredniość. W „Kuchennych Rewolucjach” restauratorka często działa impulsywnie i nie szczędzi gorzkich słów, jednak niejeden lokal dzięki niej wyszedł z sytuacji niemal beznadziejnych. Bardzo charakterystyczna jest również fryzura Gessler. Burza blond loków pozwala rozpoznać ją na pierwszy rzut oka. Część fanów zastanawia się, jak gwiazda wyglądałaby w innej fryzurze. Teraz mogą przekonać się na własne oczy.

Jak Magda Gessler wygląda bez loków?

We wtorek, 29 stycznia na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiła się bardzo interesująca fotografia. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” pokazała się na nim bez makijażu i charakterystycznych, starannie ułożonych loków! Wygląda bardzo naturalnie, a włosy falują w lekkim nieładzie. Taka odsłona Gessler spodobała się wielu internautom.

ZOBACZ: Magda Gessler zrezygnowała z otwarcia nowej restauracji. "Cały Śląsk jest zatruty"

Magda Gessler bez loków
fot. Instagram:@magdagessler_official

„Wreszcie normalna, naturalna. Brawo”.

„A w takich włoskach Pani pięknie! Bardzo miła odmiana od zakręconych”.

„Super w tych falach, dużo lepiej niż w lokach i mocnym makijażu. Zmiana fryzury koniecznie! Teraz jest dużo młodziej”.

„Nie poznałam pani na tym zdjęciu pani Magdo. Ale ładnie...tak naturalnie i fajnie w tych włosach. Super fotka. Besos” – możemy przeczytać w komentarzach. Kto wie, może tak pozytywne reakcje przekonają Gessler do zmiany fryzury. A co Wy sądzicie? W jakich włosach gwiazda wygląda lepiej?

Zagłosuj

W jakiej fryzurze Magda Gessler wygląda lepiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF