Zamknij

Magda Gessler obchodzi 65. urodziny. Tak zmieniała się przez lata [DUŻO ZDJĘĆ]

Redakcja
10.07.2018 12:00
Magda Gessler
fot. Instagram

Magda Gessler obchodzi 65. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy galerię zdjęć restauratorki na różnych etapach jej kariery. Tak zmieniała się przez lata [GALERIA]

Magdy Gessler nikomu w Polsce chyba nie trzeba przedstawiać. Restauratorka dzięki swojemu programowi „Kuchenne rewolucje” zyskała ogromną popularność. Na Instagramie obserwuje ją ponad 450 tysięcy osób. Była też jurorką w kulinarnym show „MasterChef”, a od niedawna prowadzi również program „Sexy kuchnia”, w którym gotuje potrawy poruszające zmysły.

Dziś Magdalena Gessler obchodzi swoje 65. urodziny. Restauratorka urodziła się dokładnie 10 lipca 1953 roku w Komorowie pod Warszawą. Jej ojciec, Mirosław Ikonowicz, był Polakiem o włoskich korzeniach, natomiast matka – Olga Borkowska  – była pochodzenia rosyjskiego i zajmowała się gastronomią. Życie małej Magdy było bardzo ciekawe i pełne wrażeń. Magdalena Gessler spędziła dzieciństwo w Bułgarii, potem przeprowadziła się na Kubę. Przeprowadzki te związane były z aktywnością zawodową ojca. Po wyprowadzce z Hawany rodzina zamieszkała w Madrycie. Tam poznał Volkharta Müllera, korespondenta tygodnika „Der Spiegel”, za którego wyszła za mąż. Po jego śmierci w 1986 wróciła do Polski i wyszła za Piotra Gesslera. Obecnie gwiazda związana jest z Waldemarem Kozerawskim.

Oto zdjęcia z różnych okresów życia i kariery Magdy Gessler.

Magda Gessler obchodzi 65. urodziny!

Solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego!

RadioZET.pl/SA