Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Gessler obchodzi 65. urodziny. Tak zmieniała się przez lata [DUŻO ZDJĘĆ]

10.07.2018 12:00

Magda Gessler obchodzi 65. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy galerię zdjęć restauratorki na różnych etapach jej kariery. Tak zmieniała się przez lata [GALERIA]

Magda Gessler fot. Instagram

Magdy Gessler nikomu w Polsce chyba nie trzeba przedstawiać. Restauratorka dzięki swojemu programowi „Kuchenne rewolucje” zyskała ogromną popularność. Na Instagramie obserwuje ją ponad 450 tysięcy osób. Była też jurorką w kulinarnym show „MasterChef”, a od niedawna prowadzi również program „Sexy kuchnia”, w którym gotuje potrawy poruszające zmysły.

Dziś Magdalena Gessler obchodzi swoje 65. urodziny. Restauratorka urodziła się dokładnie 10 lipca 1953 roku w Komorowie pod Warszawą. Jej ojciec, Mirosław Ikonowicz, był Polakiem o włoskich korzeniach, natomiast matka – Olga Borkowska  – była pochodzenia rosyjskiego i zajmowała się gastronomią. Życie małej Magdy było bardzo ciekawe i pełne wrażeń. Magdalena Gessler spędziła dzieciństwo w Bułgarii, potem przeprowadziła się na Kubę. Przeprowadzki te związane były z aktywnością zawodową ojca. Po wyprowadzce z Hawany rodzina zamieszkała w Madrycie. Tam poznał Volkharta Müllera, korespondenta tygodnika „Der Spiegel”, za którego wyszła za mąż. Po jego śmierci w 1986 wróciła do Polski i wyszła za Piotra Gesslera. Obecnie gwiazda związana jest z Waldemarem Kozerawskim.

Oto zdjęcia z różnych okresów życia i kariery Magdy Gessler.

Magda Gessler obchodzi 65. urodziny!

Solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego!

RadioZET.pl/SA

Oceń