Zamknij

Magda Gessler okradziona przez znaną gwiazdę? "Zabrała kosz i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić"

Patrycja Chudolińska
06.02.2020 16:42
Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych restauratorek w Polsce. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" po raz kolejny pochwaliła się obrotami swojej restauracji "U Fukiera". Lokal odwiedzały takie gwiazdy, jak Sharon Stone, Halle Berry czy Naomi Campbell. Jedna ze znanych aktorek nie wykazała się jednak klasą i nie zapłaciła za posiłek.

Magda Gessler o restauracji "U Fukiera"

Magda Gessler w ostatnim wywiadzie z Agencją Newseria Lifestyle opowiedziała o swojej najbardziej słynnej restauracji "U Fukiera". Lokal ten podaje przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej i cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów, jak i zagranicznych gwiazd odwiedzających Polskę.

- Wszyscy myślą, że to restauracja turystyczna. Mylą się, to jest restauracja dla koneserów. Przyjeżdżają tu  ludzie z całego świata – z Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Rzymu, Sztokholmu czy Danii - zdradziła Magda Gessler.

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" przyznaje, że gościła u siebie wiele znanych nazwisk.

- Przyjeżdżają tu królowie, królowe, książęta i artyści. Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda.

Naomi Campbell nie zapłaciła za posiłek u Magdy Gessler?

Okazuje się, że poezja Sharon Stone i pocałunki Halle Berry to nie jedyne, co pozostało w pamięci Magdy Gessler. Restauratorka wspomina, że jedna z gwiazd wyszła nie płacąc za zabrane smakołyki.

- Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić - opowiedziała zniesmaczona Magda Gessler w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Co myślicie o całej sytuacji?

Zagłosuj

Oglądasz program "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh