Zamknij

Magda Gessler otwiera restaurację w Kanadzie

Redakcja
20.02.2018 14:50
Magda Gessler przy kuchni
fot. Eastnews

Magda Gessler nie próżnuje. Najbardziej znana polska restauratorka postanowiła podbić zachodni rynek kulinarny. Niedługo otworzy własną restaurację w Kanadzie.

Magda Gessler otwiera restaurację w Kanadzie

Na czym jak na czym, ale na gotowaniu Magda Gessler zna się, jak mało kto. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” doskonale wie, jak stworzyć i utrzymać restaurację, która będzie przyciągała klientów. Okazuje się, że rodzimy rynek już jej nie wystarcza. Gessler postanowiła otworzyć restaurację w Kanadzie, a dokładnie w Toronto.

Zobacz także

— Kochani, zapraszam was do współpracy ze mną w restauracjach, które niebawem otworzę na świecie i w Polsce, na północy. Najpierw w Toronto, potem kolejne. Chcę, aby każdy mógł spróbować prawdziwej staropolskiej kuchni, zatopić się w jej tradycji i smakach. Szukam managerów, kucharzy — wyjątkowo utalentowanych, pasjonatów, kolorowych ludzi, których misją jest tworzyć, tak jak moją — napisała Gessler o swojej restauracji w Kanadzie na Facebooku.

Toronto nie zostało wybrane przypadkowo. Magda Gessler doskonale zna to miasto. W Kanadzie na stałe mieszka bowiem jej partner Waldemar Kozerawski, którego wiele lat temu poznała na prywatce u Andrzeja Szpilmana, syna słynnego pianisty.

Trzymamy kciuki za udany biznes. Kanadyjczycy na pewno będą zachwyceni!

RadioZET.pl/SI