Zamknij

Magda Gessler pochwaliła się uroczym nagraniem wnuczki. "Ósmy cud świata" [WIDEO]

21.01.2021 10:02
Magda Gessler
fot. Damian Klamka/ East News

Magda Gessler jest dumną babcią wnuczki Neny. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pochwaliła się uroczym nagraniem na Instagramie z małą Neną w roli głównej. "Ósmy cud świata", prawdziwe nieograniczone szczęście" - zachwyca się Gessler.

Magda Gessler kilka miesięcy temu została babcią małej Neny. Restauratorka od początku nie ukrywała radości i dumy na wieść o tym, że zostanie babcią. Gdy Lara Gessler przywitała na świecie córeczkę, słynna babcia od razu pochwaliła się wnuczką na Instagramie.

Zobacz też: Lara Gessler ważyła tylko 46 kilo. Pokazała zdjęcie. "Bardzo trudny czas"

Magda Gessler pochwaliła się uroczym nagraniem wnuczki na Instagramie. "Ósmy cud świata" [WIDEO]

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych urocze zdjęcia i nagrania małej Neny. Również i tym razem pokazała dziewczynkę na uroczym wideo.

"Ósmy cud świata !!! Moja wnuczka Nena od mojej córeczki Lary .. to prawdziwe wielkie nieograniczone szczęście .!! Lara Piotrusiu .. szczescia .. jestem@taka dumna BABCIA" - napisała uradowana Magda Gessler.

Wnuczka Magdy Gessler przyszła na świat 21 października 2020 roku. Lara Gessler zdradziła w mediach społecznościowych, że pomysł na imię zaczerpnęła z biograficznej książki o Wtikacym.

RadioZet.pl