Zamknij

Burza na profilu Magdy Gessler. "Wyjaśnię tę kwestię w towarzystwie prawnika"

Patrycja Chudolińska
23.12.2019 10:56
Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler swoim zachowaniem w programach telewizyjnych często budzi kontrowersje. Choć prywatnie ma wielu miłośników i fanów, a komentarze na jej profilu są zazwyczaj bardzo pozytywne, tym razem było inaczej.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show-biznesie. Restauratorka zyskała popularność dzięki "Kuchennym rewolucjom". W programie nie owija w bawełnę, jest bezkompromisowa i stanowcza. Wulgaryzmy, rzucanie talerzami i gorący temperament przysporzyły jej ogromne rzesze fanów. Teraz jednak na profilu gwiazdy na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza.

Magda Gessler skrytykowana na Instagramie

Pod jednym z ostatnich zdjęć Magdy Gessler pojawił się niespodziewany obraźliwy komentarz.

- Jest pani obrzydliwa. Serio - napisał internauta.

Następnie dodał, że sprawa jest poważna i będzie konsultowana z prawnikiem.

- Chętnie wyjaśnię tę kwestię w towarzystwie prawnika. Jak na razie mogę jedynie potwierdzić, że owa pani jest zwyczajnie obrzydliwa mentalnie. Chodzi mi przede wszystkim o psa z Żabki. Od nosków. Pozdrawiam - zakończył.

Magda Gessler nie pozostawiła komentarza bez reakcji. Odpowiedziała internaucie w typowym dla siebie stylu.

- Jesteś... potworem... spójrz w lustro, weź tabletki zarażony syfem nienawiści... epidemia chłopie cię ma w swoich ramionach. A kysz!!! - napisała gwiazda TVN.

Magda-Gessler-instagram
fot.

Fani nie rozumieją zarzutów skierowanych w stronę ich idolki. Zawzięcie bronią w komentarzach Magdę Gessler i okazują jej swoje wsparcie.

- Dobrze pani napisała temu człowiekowi! Jego tak zżera zazdrość, że musi ubliżyć komuś, kto kocha zwierzęta. Zepsuty jest do szpiku kości, a Pani niech się nie przejmuje. Zawsze się znajdzie ktoś, komu coś nie pasuje.

- Won z internetu przykry człowieku! Co jak co, ale Madzię to ty szanuj.

- Dlaczego zawsze musi znaleźć się ktoś, kto lubi zdeptać innych? Czujesz się lepszy?

Obserwatorzy Gessler dopytują również, o co chodzi z "psem z Żabki", jednak do tej pory restauratorka nie udzieliła odpowiedzi. A wy jak myślicie?

Zagłosuj

Obserwujesz Magdę Gessler w mediach społecznościowych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh