Zamknij

Magda Gessler pokazała mamę. Przy okazji sprostowała pewną kwestię dotyczącą wyglądu

04.03.2021 14:00
Magda Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Magda Gessler opublikowała zdjęcie swojej mamy. Olga Borkowska-Ikonowicz była dla niej wzorem i to ona wdrożyła ją w świat kulinariów. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie ukrywa, że bardzo brakuje jej matki. Na Instagramie podzieliła się wzruszającym wyznaniem. 

Magda Gessler należy do gwiazd, które chętnie chwalą się swoimi bliskimi na Instagramie. Restauratorka znana z "Kuchennych rewolucji" jest bardzo rodzinną osobą. Gdy tylko ma okazję, spędza czas z dziećmi: 38-letnim Tadeuszem i 32-letnią Larą, która w październiku obdarzyła ją wnuczką. Gwiazda uwielbia fotografować się także ze swoim ukochanym Waldemarem Kozerawskim.  

Magda Gessler chętnie wraca pamięcią do lat swojej młodości, które upływały jej m.in. na Kubie i w Hiszpanii. Restauratorka szczególnym sentymentem darzy zmarłą mamę, Olgę Borkowską-Ikonowicz.

 - Ona dawała mi całe bezpieczeństwo świata, mądrość, smak, gust, dobre maniery, miłość. Mówiła na pocieszenie, że po burzy wychodzi słońce. Brak mi jej szalenie - napisała kiedyś z okazji Dnia Matki.

Mama Magdy Gessler, która miała pochodzenie rosyjskie, zajmowała się gastronomią. Uwielbiała gotować dla rodziny. To po niej gwiazda TVN odziedziczyła smykałkę do kulinariów. Olga Borkowska i Mirosław Ikonowicz wychowywali również syna. Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz, jest znanym dziennikarzem i działaczem oraz założycielem Ruchu Sprawiedliwości Społecznej. 

Magda Gessler nie może spotykać się z wnuczką. "Nie jestem babcią, bo córka mnie nie dopuszcza"

Magda Gessler pokazała zdjęcie mamy 

Gwiazdę "Kuchennych Rewolucji" znowu wzięło na wspominki. Na jej profilu pojawił się archiwalny portret matki, pod którym Magda Gessler podzieliła się wzruszającym wyznaniem. 

Mami, jak bardzo brak mi ciebie, moja ty piękna - napisała. 

Przy okazji Magda Gessler sprostowała pewną kwestię urodową dotycząca swoich ust. 

Usta po mamie, więc proszę uważać na niedorzeczne komentarze à propos moich ust. To dała mi mama kochana - wyjaśniła gwiazda "Kuchennych rewolucji". 

To samo zdjęcie opublikowała u siebie Lara Gessler. Jak wyznała, jej babcia była jedną z najpiękniejszych kobiet, jakie widziała. 

Magda Gessler skomentowała plotki o ślubie z Waldemarem. "Nasz związek jest wyjątkowy"