Zamknij

Magda Gessler pokazała na ściance środkowy palec!

Redakcja
25.09.2018 10:58
Magda Gessler
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Magdy Gessler nie mogło zabraknąć na konferencji na temat jesiennej edycji „MasterChefa”. Gwiazda pojawiła się w przykuwającym uwagę panterkowym stroju i najwyraźniej była w bardzo dobrym humorze. Chętnie pozowała do zdjęć, choć jednym z gestów wywołała spore zaskoczenie.

Magda Gessler oraz pozostali jurorzy „MasterChefa” odbyli w poniedziałek, 24 września spotkanie prasowe w związku z jesienną edycją kulinarnego show. Gessler była oczywiście największą gwiazdą. Pojawiła się na konferencji cała w cętki i w dużych okularach, które chroniły ją przed oślepiającym blaskiem fleszy.

Zobacz także

Magda Gessler pokazuje f*cka i tańczy na ściance

Gwiazda bardzo chętnie pozowała do zdjęć, pokazując znak victorii, rozsyłając całusy i „besoski”. W którymś momencie jednak gwiazda słynąca z ostrego języka i nieprzewidywalnego zachowania pokazała reporterom... środkowy palec. Niestety tego zdjęcia nie udało nam się zdobyć, ale za to mamy dla Was „taniec” Magdy Gessler na ściance.

„Ojjj Madziu, Madziu dzika kotko. Szalona, zwariowana i taka prawdziwa”, „Podziwiam temperament, kochana, jedyna, niepowtarzalna, nasza GWIAZDA” – komentują fani na Facebooku.

RadioZET.pl/SA