Zamknij

Magda Gessler pokazała nagrania z protestu. Padły ostre słowa skierowane do polityków [WIDEO]

29.10.2020 17:26
Magda Gessler
fot. Dziennik lodzki/ Polska Press/East News

Magda Gessler podobnie jak inne polskie gwiazdy, wyszła na ulicę,  aby wyrazić swój sprzeciw wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Restauratorka pokazała nagrania i zdjęcia z protestu. Skierowała też ostre słowa do polityków.

Magda Gessler również sprzeciwia się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. Restauratorka, podobnie jak rzesze Polek i Polaków wyszła na ulicę, aby zaprotestować. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" opublikowała na Instagramie zdjęcia i nagrania z ostatnich marszów. Gessler nie przebierała też w słowach, skierowanych do polityków.

"Cały świat to widzi... już nie możecie się chować pod spódnicę, bo ją zbrukaliście!! Z minuty na minutę jest nas coraz więcej i już nie zatrzymacie tego. Jesteśmy w tym razem i nie poddamy się" - napisała Magda Gessler.

Zobacz też: Kinga Duda przerwała milczenie ws. aborcji. Gwiazdy komentują słowa córki prezydenta

Magda Gessler pokazała nagrania z protestu w Warszawie. Skierowała mocne słowa do polityków [FOTO]

W komentarzach restauratorka jak zwykle mogła liczyć na swoich fanów, którzy wyrazili swoje zdanie na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Z kolei w najnowszym wpisie Magda Gessler podkreśliła, że jest bardzo dumna z Polek i Polaków, którzy w ostatnim czasie wyszli na ulice. Warto dodać, że to nie koniec marszów. W piątek na godzinę 17. 00 w Warszawie zaplanowany jest największy jak do tej pory protest.

RadioZEt.pl