Zamknij

Magda Gessler pokazała naturalne zdjęcie. Odsłoniła pierś

11.01.2021 10:17
Magda Gessler
fot. DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Magda Gessler podchodzi do życia z dużym dystansem. Świadczą o tym min. zdjęcia, jakie publikuje w sieci. Tym razem pokazała się w bardzo naturalnym wydaniu: całkiem bez makijażu i z dekoltem, który odsłania jej pierś. Co na to internauci?

Magda Gessler to jedna z najbardziej kolorowych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazda Kuchennych rewolucji" swoją szczerością i bezpośredniością w wyrażaniu opinii zaskarbiła sobie sympatię tysięcy widzów, którzy śledzą każdy odcinek jej flagowego programu. Ale Gessler taka, jaka jest w programie, jest także i w rzeczywistości: przede wszystkim autentyczna i z przymrużeniem oka traktująca życie.

Zdjęcia, która gwiazda prezentuje na Instagramie, dobitnie pokazują, że drzemie w niej olbrzymi optymizm i naturalność - także w wyrażaniu siebie i akceptacji swojego wyglądu (o co wielu osobom przecież trudno).

Zobacz także: Lara Gessler ważyła tylko 46 kilo. Pokazała zdjęcie. "Bardzo trudny czas"

Magda Gessler bez makijażu odsłania pierś

W swoich nowych postach, które opublikowała restauratorka, pokazała swoje zdjęcie w dwóch wersjach. Na pierwszym z nich na swój wizerunek nałożyła odmładzający filtr. Internauci od razu zauważyli, że to żart ze strony Gessler, która naśmiewa się z kultu piękna i młodości.

W kontraście do tego pokazała potem drugą, naturalną wersję: bez makijażu i odmładzania. Z dozą dystansu przyznała, że wcale nie wygląda młodo, ale za to jest prawdziwie.

"Tak .. naprawdę .. no cóż, nie tak młodo, ale prawdziwie. Wasza #mg" - napisała.

Internauci jak zwykle byli zachwyceni podejściem Magdy Gessler. Wśród komentarzy pojawiły się same pochlebne opinie.

"Naturalnie jeszcze piękniej. Ogromną klasą jest pogodzenie się z czasem i znoszenie go tak wspaniale", "Ale zrobiła Pani fajny żarcik !!! Super, że potrafi się Pani bawić i patrzy z przymrużeniem oka na życie, ale na drugiej fotce jest świetnie" - piszą komentujący.

RadioZET.pl/AS