Zamknij

Magda Gessler pokazała wstrząsające wideo z Hiszpanii. Fani: "Straszne" [WIDEO]

23.09.2021 13:43
Magda Gessler
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Magda Gessler przebywa obecnie w Hiszpanii. Restauratorka opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z wyspy La Palma, na której doszło do erupcji wulkanu. W komentarzach fani wyrazili swoje zaniepokojenie.

Magda Gessler przebywa aktualnie w Hiszpanii. Ten kraj zajmuje w sercu gwiazdy specjalne miejsce. W końcu przez wiele lat restauratorka tam mieszkała. Studiowała też malarstwo w madryckiej Akademii Sztuk Pięknych. Nic dziwnego, że kiedy tylko może, wybywa do tego słonecznego miejsca. Restauratorka, która chętnie korzysta z uroków Instagrama, pokazuje nie tylko przyjemne momenty ze swojego pobytu w Hiszpanii.

Zobacz też:  Uczestniczka "Kuchennych rewolucji" nie żyje. Magda Gessler bardzo ją chwaliła

Magda Gessler pokazała wstrząsające wideo z Hiszpanii. Fani: "Straszne"

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" udostępniła niedawno nagranie w mediach społecznościowych z wydarzeń, które rozgrywają się na należącej do Wysp Kanaryjskich, La Palmie. W ubiegłą niedzielę właśnie tam wybuchł wulkan. Żywioł pochłonął wiele domostw oraz florę i faunę.

Magda Gessler z niepokojem spogląda na ostatnie wydarzenia. Restauratorka opublikowała niepokojące nagranie"To było wczoraj La Palma" - napisałaNa nagraniu widać, jak wulkan dokonuje wielu zniszczeń.

Fani podzielili troskę Gessler, pisząc, że ciężko się ogląda takie widoki. Internauci zamartwiali się też o samą Gessler. "A ty Madziu bezpieczna"? - dopytywali. Niektórzy apelowali nawet, aby Gessler wróciła do Polski.