Zamknij

Magda Gessler pokazała zdjęcie, gdy była w drugiej ciąży. Z fotografią wiąże się smutna historia

19.05.2021 10:34
Magda Gessler
fot. Piotr Molecki/ East News

Magda Gessler chętnie dzieli się ze swoimi fanami prywatnymi zdjęciami, również tymi z przeszłości. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" tym razem pokazała fotografię z okresu drugiej ciąży. Z fotografią wiąże się niestety smutna historia.

Magda Gessler aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym nie brakuje rozmaitych zdjęć, również z przeszłości. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" chętnie prezentuje fotografie ze swoimi dziećmi. Tym razem jednak zdecydowała się pokazać fotografię, za którą stoi smutna historia.

Zobacz też:  Magda Gessler świętuje otwarcie restauracji, jedząc "nieprzyzwoicie grube szparagi"

Magda Gessler pokazała zdjęcie, gdy była w drugiej ciąży. Z fotografią wiąże się smutna historia

Gwiazda zaprezentowała zdjęcie, na którym była w drugiej ciąży z córką Anna Wandą. Niestety, po szóstym miesiącu ciąży Gessler straciła ukochanego maluszka.

"Druga ciąża, z Anną Wandą... Portugalia, na łąkach razem z @tadeusz_muller - napisała we wpisie Magda Gessler. Ojcem dziecka był pierwszy mąż restauratorki- korespondent Volkhart Müller.

Pod fotografią udostępnioną przez Magdę Gessler posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanów. "Podziwiam za tę siłę i walkę o to, żeby być szczęśliwym mimo wszystko", "piękne zdjęcie" - pisali obserwatorzy Gessler. Niektórym zdjęcie skojarzyło się z obrazem Józefa Chełmońskiego - "Babie lato".

Magda Gessler w programie "Bagaż osobisty" wyznała Andrzejowi Sołtysikowi, że dziecko mogłoby żyć, gdyby trafiło do odpowiedniej kliniki.

Już w tym czasie dzieci ratowano. Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice. Nie luksusowej, a dziecięcej" - powiedziała Gessler Andrzejowi Sołtysikowi w programie "Bagaż osobisty".