Zamknij

Magda Gessler pokazała zdjęcie sprzed lat. Tak wyglądała gwiazda "Kuchennych rewolucji"

26.08.2020 10:48
Magda Gessler
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Magda Gessler zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie nietypowym zdjęciem. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pokazała starą fotografię z rodzinnej kolekcji.

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych restauratorek w Polsce i prawdziwą ikoną polskiego show-biznesu. Znawczyni dobrej kuchni zasłynęła dzięki programowi " Kuchenne rewolucje", w którym pomaga upadającym lokalom ponownie przyciągnąć klientów. Od 2 września 2012 jest także jurorką polskiej edycji programu " MasterChef", gdzie inspiruje i kształci aspirujących kucharzy.

Magda Gessler bije również rekordy popularności w mediach społecznościowych. Instagram restauratorki obserwuje ponad 1 mln fanów. Ostatnio na profilu gwiazdy pojawiła się nietypowa fotografia z rodzinnej kolekcji. Ikona "Kuchennych rewolucji" postanowiła przenieść się w przeszłość. Pokazała internautom, jak wyglądała kilka lat temu. Na zdjęciu widoczna jest także jej córka, Lara Gessler.

Zobacz także: Magda Gessler sporo schudła. Pochwaliła się zdumiewająco szczupłą figurą [FOTO]

Tak dawniej wyglądała Magda Gessler [FOTO]

Magda Gessler opublikowała zdjęcie wykonane kilkanaście lat temu. Na fotografii widzimy restauratorkę, małą Larę Gessler oraz dużego psa. Uwagę internautów zwrócił także stary, drewniany kredens, ozdobiony szkłem oraz talerzami z owocami.

- Ślicznie pani wygląda.

- Uwielbiam takie zdjęcia! Przepięknie Pani wygląda.

- Piękny kredens. Pozdrawiam!

- Pani Madziu nic się pani nie zmieniła - czytamy w komentarzach.

To nie pierwszy raz, gdy Magda Gessler publikuje archiwalne fotografie na swoim profilu na Instagramie. Lubicie oglądać takie stare zdjęcia?

xx