Zamknij

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Ikona od najmłodszych lat" [FOTO]

23.03.2021 10:48
Magda Gessler
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Magda Gessler chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z przeszłości. Tym razem restauratorka pokazała zdjęcie z dzieciństwa, na którym ma sześć lat. "Ikona, od najmłodszych lat" - piszą zachwyceni internauci.

Magda Gessler uchodzi za jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Restauratorka zapisała się w pamięci widzów ciętym językiem, barwnym wyglądem i niebanalną osobowością. Gessler jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i chętnie zamieszcza zdjęcia z przeszłości. Ostatnio pokazała fotografię z dzieciństwa, na której ma zaledwie sześć lat.

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Ikona od najmłodszych lat" [FOTO]

"A to ja. Lat 6 #bulgaria #burgas i pełne słońce. Dla czepialskich. Mama zwinęła mi kostium do połowy, abym mogła ładnie i równo się opalić" - napisała Gessler.

Zdjęcie wywołało furorę wśród internautów. "Ikona, od najmłodszych lat", "w majtach, ale zawsze z klasą", "królowa od urodzenia"," już od małego ikona", "uwielbiamy panią" - zachwycali się fani restauratorki.

Magda Gessler ostatnimi czasy bardzo chętnie zamieszcza zdjęcia z przeszłości. Na fotografiach nie brakuje też zdjęć z dzieciństwa jej córki. Gessler nie ukrywa, ze dzieci są jej oczkiem w głowie. Mowa o córce  Larze i synu Tadeuszu. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" niedawno weszła też w nową rolę. W październiku 2020 roku gwiazda została babcią uroczej wnuczki Neny.

xx

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET