Zamknij

Magda Gessler pokazała zdjęcie z urodzin. Internauci: „To się nazywają procenty”

Redakcja
18.07.2018 11:11
Magda Gessler
fot. Instagram

Magda Gessler niedawno obchodziła swoje urodziny. W sieci pochwaliła się zdjęciem ze świętowania z przyjaciółmi. Jak zwykle ze strony fanów popłynęły gratulacje. Niektórzy jednak zwrócili uwagę na coś innego. „To się nazywają procenty” – głosi jeden z komentarzy.

Magda Gessler cieszy się ogromną sympatią internautów. Niewiele gwiazd telewizyjnych potrafi wywoływać tak silne emocje. Restauratorka jest bowiem osobą pełną temperamentu, kochającą życie. Uwielbia się bawić, a dowodem tego są zdjęcia z niedawnego urodzinowego spotkania w gronie przyjaciół. Gwiazda pochwaliła się nimi w sieci. Opublikowaną fotkę opatrzyła hashtagami (pisownia oryginalna): #ptrzujaciolki kolorowe #urodziny #dziekuje wam #mg Besos.

Na Facebooku pod zdjęciem jednak z internautek zauważyła, że Magda Gessler jako osoba znana powinna dbać o to, by pisać poprawną polszczyzną.

„Pani Magdo, dlaczego pisze Pani z błędami? To jest jakiś marketingowy chwyt czy dysfunkcja? Jest Pani osobą publiczną i warto dawać dobry przykład. Bo jeśli nie jest to dysfunkcja to nie rozumiem...” – pisze rozżalona internautka.

Pod tym komentarzem pojawiły się kolejne:

„To się nazywa wtórny analfabetyzm...”

„To się nazywają %%%%%%...”

Restauratorka wcale nie reagowała na te komentarze. Co ciekawe, wcześniej zamieściła inne zdjęcie z przyjęcia, w którego opisie także nie zabrakło literówek.

Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że znane osoby w social mediach powinny szczególnie dbać o poprawność pisowni? Trudno się z tym nie zgodzić, choć popełniać błędy to rzecz ludzka. Parafrazując: kto nigdy nie zrobił literówki, niech pierwszy rzuci kamieniem.

RadioZET.pl/SA