Zamknij

Magda Gessler popłakała się w DDTVN. Nie dała rady po tym, co usłyszała

21.06.2021 12:33
Magda Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Magda Gessler promowała swoją autobiografię w weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". W pewnym momencie w jej oczach pojawiły się łzy. Co tak poruszyło gwiazdę "Kuchennych rewolucji"?

Magda Gessler wydała autobiografię zatytułowaną "Magda". Książka trafiła już do sprzedaży. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", by przybliżyć szczegóły pierwszej tak osobistej publikacji. Dla fanów barwnej restauratorki na pewno jest to nie lada gratka. W książce znalazło się bowiem sporo nieznanych dotąd historii m.in. z dzieciństwa i młodości Magdy Ikonowicz oraz mnóstwo archiwalnymi zdjęć, ukazujących przyszłą gwiazdę gastronomii w różnych momentach życia. 

Restauratorka pierwszy raz tak obszernie otworzyła się na temat pierwszego małżeństwa, tragedii związanej ze śmiercią córki i męża oraz niełatwych początków w Polsce, gdy samotna, z małym dzieckiem, próbowała ułożyć sobie życie na nowo. W książce nie brakuje też zabawnych i nieznanych dotąd wspomnień, jak o tym, gdy Gessler trafiła do agencji towarzyskiej w Niemczech. Restauratorka podzieliła się także pikantnymi szczegółami swoich związków, m.in. opisała romans z młodszym o dziesięć lat Piotrem Adamczykiem, który zakończył się nagle w atmosferze skandalu.

Magda Gessler wspomina swój romans z Piotrem Adamczykiem. "Filmowy i intensywny"

Magda Gessler popłakała się w "Dzień Dobry TVN" 

W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Magda Gessler rozmawiała na temat autobiografii z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą. Spotkanie rozpoczął materiał, w którym wypowiadali się bliscy restauratorki m.in. jej ojciec, partner Waldemar Kozerawski i bliska przyjaciółka Marcjanna Rejman. Gdy Magda Gessler zobaczyła ich wszystkich na ekranie, nie mogła powstrzymać emocji. Nagle w jej oczach pojawiły się łzy. 

Waldek jest nieprawdopodobny, ojciec też. W ogóle Marcjanna jest moją przyjaciółką od lat. Ogólnie nie spodziewałam się i dziękuje za tę niespodziankę. Przepraszam za łzy - powiedziała wzruszona restauratorka. 

Za łzy się nie przeprasza. To jesteś cała ty i teraz mamy całą prawdę zobaczyć - powiedziała Ewa Drzyzga. 

Magda Gessler podziękowała współautorowi książki, Dominikowi Linowskiemu, który spisał jej historie "bez zdumienia i przerażenia" - jak wyznała w rozmowie. Swoją autobiografię określiła jako książkę, która "pokazuje jak żyć mimo nieszczęść i niepowodzeń". 

Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie to, co przeżyłam. Nigdy nie ma nudy i nie wolno się zatrzymywać na tych złych rzeczach, tragediach, bo wtedy się utopimy. To jest bardzo ważne w życiu, żeby myśleć pozytywnie, żeby kochać ludzi - powiedziała poruszona gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Magda Gessler pierwszy raz pokazała zdjęcie ze ślubu. Była wtedy w ciąży [FOTO]