Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Gessler przez 13 lat ukrywała, że jest mężatką?

06.06.2017 14:20

Magda Gessler wywołała wśród internautów prawdziwą burzę. Restauratorka podzieliła się w sieci wpisem o tym, że świętuje rocznicę swojego wesela - i to już trzynastą. Czy naprawdę przez tyle lat udało się jej ukryć, że jest mężatką?

Magda Gessler ukrywała ślub? fot. ons.pl

"Nasza rocznica nie uwierzycie 13.... od naszego WESELA w Krakowie w mojej dawnej restauracji Wesele (...). Było wesele na 180 osób a śpiewało 40 górali. Tańczyliśmy do rana. 13 lat minęło" - napisała na Facebooku Magda Gessler. Od razu pojawiły się pytania o to, czy restauratorka potajemnie wzięła ślub i dopiero teraz postanowiła o nim wspomnieć. Plotki o ślubie Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego pojawiały się wielokrotnie, ale gwiazda im zaprzeczała. Tym bardziej zaskakujący był jej wpis.

Pod wpisem internauci składali restauratorce życzenia i gratulowali tego, że tak długo utrzymali swoje życie prywatne w tajemnicy. Jeszcze inni cieszyli się, że wreszcie poznali prawdę. "Jak dobrze mieć wiadomości "u źródła", bo w mediach ponoć tylko parą jesteście" - brzmi jeden z komentarzy.

Jaka jest prawda? Okazuje się, że Gessler i Kozerawski wcale nie są małżeństwem - zgodnie z tym, co wielokrotnie podkreślała znawczyni kulinariów. Jednak właśnie 13 lat temu para zdecydowała się urządzić dla bliskich przyjęcie, które po prostu okrzyknęli swoim "weselem", bo odbywało się w dawnej restauracji Magdy Gessler - Wesele. Zatem prawda wygląda nieco inaczej.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od wielu już lat. Choć życie splotło ich drogi dawno, to jednak musiało upłynąć wiele czasu, by stworzyli ze sobą trwały związek. Niestety, przez zobowiązania wynikające z życia zawodowego nie są w stanie mieszkać razem.

Mimo wszystko pozostaje życzyć im dalszych wspólnych lat.

RadioZET.pl/SA

Oceń