Zamknij

Magda Gessler przez 13 lat ukrywała, że jest mężatką?

Redakcja
06.06.2017 14:20
Magda Gessler ukrywała ślub?
fot. ons.pl

Magda Gessler wywołała wśród internautów prawdziwą burzę. Restauratorka podzieliła się w sieci wpisem o tym, że świętuje rocznicę swojego wesela - i to już trzynastą. Czy naprawdę przez tyle lat udało się jej ukryć, że jest mężatką?

"Nasza rocznica nie uwierzycie 13.... od naszego WESELA w Krakowie w mojej dawnej restauracji Wesele (...). Było wesele na 180 osób a śpiewało 40 górali. Tańczyliśmy do rana. 13 lat minęło" - napisała na Facebooku Magda Gessler. Od razu pojawiły się pytania o to, czy restauratorka potajemnie wzięła ślub i dopiero teraz postanowiła o nim wspomnieć. Plotki o ślubie Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego pojawiały się wielokrotnie, ale gwiazda im zaprzeczała. Tym bardziej zaskakujący był jej wpis.

Pod wpisem internauci składali restauratorce życzenia i gratulowali tego, że tak długo utrzymali swoje życie prywatne w tajemnicy. Jeszcze inni cieszyli się, że wreszcie poznali prawdę. "Jak dobrze mieć wiadomości "u źródła", bo w mediach ponoć tylko parą jesteście" - brzmi jeden z komentarzy.

Jaka jest prawda? Okazuje się, że Gessler i Kozerawski wcale nie są małżeństwem - zgodnie z tym, co wielokrotnie podkreślała znawczyni kulinariów. Jednak właśnie 13 lat temu para zdecydowała się urządzić dla bliskich przyjęcie, które po prostu okrzyknęli swoim "weselem", bo odbywało się w dawnej restauracji Magdy Gessler - Wesele. Zatem prawda wygląda nieco inaczej.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od wielu już lat. Choć życie splotło ich drogi dawno, to jednak musiało upłynąć wiele czasu, by stworzyli ze sobą trwały związek. Niestety, przez zobowiązania wynikające z życia zawodowego nie są w stanie mieszkać razem.

Mimo wszystko pozostaje życzyć im dalszych wspólnych lat.

RadioZET.pl/SA