Zamknij

Magda Gessler przygotowała catering na Wielkanoc. Ceny dań są bardzo wysokie

Sylwia Wamej
08.04.2020 18:39
Magda Gessler
fot. Piotr Molecki/ East News

Magda Gessler przygotowała wielkanocny catering. Restauracja Magdy Gessler "Słodki Słony" w swojej ofercie ma zarówno dania tradycyjne, jak i ciasta. Jednak trzeba za nie zapłacić krocie.

Magda Gessler przygotowała catering na Wielkanoc. Ceny powalają

Magda Gessler wyszła naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy nie przepadają za gotowaniem i przygotowywaniem wielkanocnych potraw. Restauracja Gessler Słodki...Słony przygotowała catering, w którym znalazł się m.in. żurek, kiełbasa biała, schab pieczony, mazurek czekolady oraz baba wielkanocna. Przykładowo za 10 dań dla czteroosobowej rodziny trzeba zapłacić aż 439 złotych. Żurek z białą kiełbasą i jajkiem kosztuje 60 zł za litr, a za 450 g mazurka kajmakowego trzeba zapłacić 65 złotych.

Rzeczywiście w restauracji Magdy Gessler najtaniej nie jest, jednak kto trochę zna lokale Magdy Gessler, ten wie, że ceny potraw, również tych przygotowanych na Boże Narodzenie, czy Wielkanoc są dość wysokie. Jednak jak mówiła, w jednym z wywiadów Lara Gessler, wysokie ceny wiążą się z jakością, a także czynszem, który w warszawskich lokalach tani nie jest.

Magda Gessler jest właścicielką wielu restauracji

Magda Gessler jest właścicielką takich restauracji, jak m.in. Ale Gloria, Słodki...Słony, Polka oraz U Fukiera. Magda Gessler dała się poznać szerszej publiczności jako kontrowersyjna i ekspresyjna prowadząca programu "Kuchenne rewolucje". Prywatnie jest mamą córki Klary i syna Tadeusza.

Zagłosuj

Lubisz gotować?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/Wprost.pl/SW