Zamknij

Magda Gessler schudła 10 kilogramów. Jak wygląda jej dieta?

Redakcja
02.10.2017 15:48
Magda Gessler schudła 10 kilogramów. Jak wygląda jej dieta?
fot. ons.pl

Magda Gessler nigdy nie ukrywała tego, że uwielbia dobrą kuchnię. Restauratorka postanowiła jednak nieco zmienić swoje nawyki żywieniowe. Efekt? Ponoć Gessler udało się schudnąć w tym roku już dziesięć kilogramów.

Magda Gessler nie korzystała z porad dietetyka, zdecydowała się sama opracować sobie dietę. Jakie są jej zasady?

„Jem regularnie cztery niewielkie posiłki. Wymyśliłam na własny użytek tak zwaną białą dietę. Składają się na nią białe ryby, chudy ser, kasze, ryż. czasem ziemniaki. Do tego dorzucam coś zielonego. np. natkę pietruszki. Mój sekret polega na tym, że nie mieszam na talerzu zbyt wielu składników. Sama sałata i ryż w zupełności wystarczą" – zdradziła restauratorka w rozmowie z gazetą „Party".

Ale zdrowa dieta to nie wszystko. Ostatnio Magda Gessler zdradziła, że w chudnięciu pomaga jej intensywna praca.

"Rytm życia i moja praca jest ta absorbująca, że musiałam sobie nałożyć reżim. Jem teraz bardzo malutko. ale regularnie. Muszę jakoś dać radę tyle pracować. Inaczej już bym się źle czuła. Gdy wydawało mi się, że nie mam już na nic czasu, zaczęłam nagrywać "Sexy kuchnię". W cztery dni od tana do nocy nagrałam 12 odcinków. To mój życiowy rekord jeśli chodzi o tempo pracy. Jestem tam sama i wszystko wymyślam też sama od a do z. Zdecydowałam się to zrobić, bo ludzie ciągle mają problem, jak podnieść libido. Urlop? Nie wiem, co to znaczy. Lada moment zaczynam kręcić nowe dokumenty dla TVN Style, więc roboty jest co niemiara" – powiedziała w rozmowie z dodatkiem „Gwiazdy".

Jak informują kolorowe magazyny, od początku roku Magdzie Gessler udało się schudnąć aż 10 kilogramów. Nic tylko pogratulować takiej wytrwałości.

RadioZET.pl/SI