Zamknij

Magda Gessler schudła dziesięć kilogramów. Gwiazda zdradzi sekret swojej diety

28.07.2020 12:25
Magda Gessler
fot. Viphoto/ East News

Magda Gessler jakiś czas temu przeszła na dietę, na której schudła dziesięć kilogramów. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" przyznała, że dostaje sporo pytań dotyczących jej diety. Dlatego postanowiła odpowiedzieć na nie w jej nowym projekcie.

Magda Gessler schudła 10 kilogramów. Niedługo zdradzi, jak to zrobiła

Magda Gessler, choć kocha gotować i jeść, jakiś czas temu postanowiła bardziej zadbać o swoje zdrowie i przeszła na dietę. Gdy na przymusowej kwarantannie większość osób przytyła, Magda Gessler schudła. Gwieździe "Kuchennych rewolucji" udało się zrzucić dziesięć kilogramów. Fani są zachwyceni wyglądem Magdy Gessler i zasypują ją pytaniami o dietę. Dlatego Gessler postanowiła zebrać wszystko w jedną całość i opowiedzieć o swoim odchudzaniu w książce kucharskiej.

Jak dowiedział się magazyn "Flesz" Magda Gessler wyda książkę kucharską z kultowymi przepisami z "Kuchennych rewolucji", ale również tymi dietetycznymi.

"Dostaję setki zapytań o moją dietę i nowe przepisy, dlatego postanowiłam je zebrać w książkę kulinarną, którą okraszę barwnymi historiami z mojego życia" - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z "Fleszem".

Magda Gessler niebawem zostanie babcią. Lara Gessler urodzi córeczkę

Magda Gessler oprócz tego, że jest spełniona zawodowo, najbardziej teraz czeka na nową rolę, którą jest rola babcia. Córka gwiazdy - Lara Gessler już niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko - wyczekaną córeczkę.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl