Zamknij

Magda Gessler schudła już ponad 13 kg. Lara zdradza, jak to zrobiła

Patrycja Chudolińska
04.12.2019 11:58
Magda Gessler
fot. Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler w ostatnim czasie przeszła prawdziwą metamorfozę. Restauratorka zgubiła aż 13 kilogramów. Udaną przemianę zawdzięcza również swoim dzieciom – Larze i Tadeuszowi.

Magda Gessler schudła 13 kilogramów

Magda Gessler schudła 13 kilogramów, a postępem swojej przemiany regularnie dzieliła się w mediach społecznościowych. W jednym z wywiadów restauratorka przyznała, że metamorfozę zawdzięcza również swoim dzieciom, które wspierały ją przez cały czas. Teraz Lara Gessler zdecydowała się zdradzić sekret udanego odchudzania swojej mamy.

Lara Gessler zdradza sekret figury jej mamy

W rozmowie z Wirtualną Polską Lara Gessler zdradziła, że ona i jej mama całkowicie różnią się, jeśli chodzi o charakter.

Mama jest osobą, która żyje bardzo żywiołowo i dość hedonistycznie, zupełnie inaczej niż my z bratem. Oboje jesteśmy dość powściągliwi, trochę nudniejsi i bardziej usystematyzowani. Być może w jakiś sposób mama zainspirowała się naszym sposobem życia. Zobaczyła, że można funkcjonować inaczej, będąc jednocześnie łagodnym dla siebie – przyznaje.

Lara zwróciła uwagę na to, że jej mama powoli dojrzewała do przemiany – zaczęła zwracać uwagę nie tylko na smak potraw, ale również na walory zdrowotne składników, odpowiedzialność ekologiczną i społeczną. Następnie odrzuciła ze swojej codziennej diety kilka składników – przede wszystkim ograniczyła mięso.

I to jest chyba największa zmiana. Wydaje mi się również, że po prostu zwraca uwagę, kiedy i co je, bo ma szalone życie. Bywały dni, że nie jadła prawie wcale – ze względu na swój zawód i tempo życia [...] Cieszę się, że stała się dla siebie priorytetem – wyznaje Lara Gessler.

Córka Magdy Gessler unika słowa „dieta” – uważa, że może być ono szkodliwe. Woli mówić o tym, że mama na stałe zmieniła swoje nawyki.

RadioZET.pl/PCh