Zamknij

Magda Gessler składa życzenia na Dzień Dziecka. Fani zachwyceni jej figurą: "Jaka laska" [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
01.06.2020 19:05
Magda Gessler
fot. Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler postanowiła złożyć życzenia swoim dzieciom z okazji Dnia Dziecka. Uwagę internautów przykuła jej figura. Restauratorka prezentuje się rewelacyjnie w dopasowanym, ciemnym dresie.

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" podróżuje po kraju, aby odkrywać nowe smaki i pomagać restauracjom w kryzysie. Nic dziwnego, że Gessler od lat cieszyła się raczej pełnymi kształtami. Jakiś czas temu postanowiła jednak zmienić swoje nawyki i przeszła na dietę wegetariańską.

Dzięki zdrowszej diecie i częstszej aktywności fizycznej Magdzie Gessler udało się schudnąć ponad 13 kilogramów. Na ostatnim opublikowanym przez nią nagraniu widać to jeszcze wyraźniej. Restauratorka złożyła życzenia Larze Gessler i Tadeuszowi Müllerowi z okazji Dnia Dziecka. Internauci nie mogą nadziwić się przemianie restauratorki. W komentarzach piszą, że zazdroszczą jej takiej figury.

Zobacz także: Magda Gessler sporo schudła. Pochwaliła się zdumiewająco szczupłą figurą [FOTO]

Magda Gessler schudła. Restauratorka pokazała figurę w nagraniu na Dzień Dziecka

- Lara i Tadeusz, dzisiaj jest Dzień Dziecka. Macie trochę dziecinną mamę, ale mam nadzieję, że dacie sobie ze mną radę. Wy mi pomagacie bardzo, kocham Was nad życie, bez Was życie nie miałoby sensu, a ja nie mogłabym być taka nieroztropna. Buziaki - powiedziała Magda Gessler.

Restauratorka wybrała do nagrania prostą stylizację, która jeszcze bardziej podkreśliła jej figurę - postawiła na ciemny, dopasowany dres. Fani są zachwyceni odmienionym wizerunkiem gwiazdy i nie szczędzą jej komplementów.

- Aaa! Pięknie Madziu!

- Ale super pani wygląda. Besos.

- Zazdroszczę figury. Świetnie się pani trzyma.

- WOW, jaka laska!

- Wygląda pani kwitnąco - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh