Zamknij

Magda Gessler skomentowała plotki o ślubie z Waldemarem. "Nasz związek jest wyjątkowy"

05.02.2021 16:27
Magda Gessler
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler wzięła ślub z Waldemarem Kozerawskim? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" postanowiła odnieść się do słów ukochanego, który wprost nazwał się jej mężem w jednym z internetowych wpisów. Restauratorka potwierdziła, że jest mężatką?

Magda Gessler od wielu lat uchodzi za jedną z najbarwniejszych osobowości krajowego show-biznesu. Najpopularniejsza polska restauratorka zrobiła ogromną medialną karierę dzięki udziałowi w kulinarnym show "Kuchenne rewolucje", w którym stara się pomóc restauracjom, które nie radzą sobie na rynku. Gessler zasłynęła bezkompromisowością, nie boi się krytykowania uczestników programu w bardzo ostrych, czasem niecenzuralnych słowach. Jest jednak bardzo wyrazista, a krytykę popiera ogromną wiedzą, czym zaskarbiła sobie sympatię widzów. Widzowie mogą oglądać ją także jako jurorkę "MasterChefa", prowadziła także autorskie programy kulinarne na antenie stacji Food Network.

Prywatnie Magda jest w szczęśliwym związku z lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Toronto. Mężczyzna postanowił wesprzeć ukochaną po tym, jak z Gessler zerwała współpracę jedna z restauracji. Kością niezgody było otwarcie lokalu mimo pandemicznych obostrzeń. Internautom nie umknął fakt, że w opublikowanym poście otwarcie nazwał Magdę "swoją żoną", a sam przedstawił się jako "mąż". Zdaniem wielu fanów zdradził w ten sposób, że są po ślubie. W mediach zawrzało do tego stopnia, że do sprawy postanowiła odnieść się sama gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler otworzyła sklep internetowy. Cennik szokuje

Magda Gessler wzięła ślub z Waldemarem Kozerawskim? Jest komentarz gwiazdy "Kuchennych rewolucji"

Fani po opublikowaniu przez Kozerawskiego postu zaczęli podejrzewać, że Magda Gessler i jej ukochany w tajemnicy przed mediami wzięli ślub. W rozmowie z "Faktem" wątpliwości rozwiała sama restauratorka.

- Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnicę miłości tylko między sobą? Z własnej woli, chęci? Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne! - czytamy.

Ze słów gwiazdy TVN wynika, że ich "małżeństwo" to raczej określenie pokrewieństwa dusz i wspólnego życia niż formalnie zawartego związku małżeńskiego. Zawiedzeni?

xx