Zamknij

Magda Gessler sporo schudła. Pochwaliła się zdumiewająco szczupłą figurą [FOTO]

Judyta Wanicka
05.05.2020 15:39
Magda Gessler
fot. Instagram:@magdagessler_official

Magda Gessler schudła w czasie kwarantanny. Restauratorka znana z "Kuchennych rewolucji" zrzuciła już ponad 10 kilogramów i prezentuje się wyraźnie szczuplej. Jaką dietę stosuje Magda Gessler, że tak spektakularnie traci na wadze? 

Magda Gessler pochwaliła się wyraźnie szczuplejszą sylwetką. Znana restauratorka i szefowa "Kuchennych rewolucji" schudła podczas domowej kwarantanny w czasie pandemii koronawirusa. Nowe zdjęcia odchudzonej gwiazdy wprawiły w osłupienie jej wielbicieli. Widać, że dieta, którą Magda Gessler stosuje od ubiegłego roku, w końcu przyniosła korzystne zmiany w wyglądzie. 

Niedawno Magda Gessler wyznała w rozmowie z Agatą Młynarską, że chudnie, ponieważ przez przymusową izolację straciła apetyt. Z pewnością kwarantanna przyspieszyła proces, bo efekty widać gołym okiem. Magda Gessler zeszczuplała i znowu wygląda jak lata temu. To nie pierwsza taka metamorfoza szefowej "Kuchennych rewolucji". W 2017 roku Magda Gessler schudła ponad 10 kg dzięki białej diecie, którą stworzyła na własny użytek. Potem znowu przytyła, aż rok temu podjęła decyzję o zmianie nawyków żywieniowych.

Magda Gessler boi się szczepionki na koronawirusa. "Zawsze miałam ogromny dystans do szczepień"

Magda Gessler spektakularnie schudła 

Magda Gessler, mimo długiej rozłąki z bliskimi, ma ostatnio parę powodów do radości. Córka Lara jest w ciąży i wkrótce obdarzy ją pierwszym wnukiem. Poza tym z sukcesem rozkręca biznes cateringowy Body Chief, który ostatnio w kontrowersyjnym stylu promuje Kuba Wojewódzki. Przy okazji restauratorce udało się spektakularnie schudnąć. Gdy parę dni temu pokazała się w obcisłej sukience, fani nie mogli wyjść ze zdumienia. 

Pani Madziu, ależ pani schudła! - pisali zaskoczeni followersi. 

Jestem w szoku Magda, że tak pięknie wyglądasz. Izolacja Ci jak najbardziej służy.

Pani chyba jest wampirem. Wygląd młodszy niż był wcześniej w izolacji - komplementują odchudzoną Magdę Gessler fanki.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Magda Gessler prezentuje się wyraźnie szczuplej, a do tego promiennie i młodo. 

Magda Gessler schudła ponad 10 kg. Jaką dietę stosuje? 

Magda Gessler po raz pierwszy pochwaliła się szczuplejszą sylwetką w październiku 2019 roku. Znikam w oczach - wyznała pod zdjęciem, do którego pozowała w obcisłych dżinsach. W wywiadach podkreślała, że chudnie dzięki zmianom nawyków żywieniowych. Nowa dieta Magdy Gessler opierała się o zdrowy jadłospis bogaty w warzywa i kasze. Za namową syna restauratorka ograniczyła spożywanie mięsa. 

Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kg – wyznała jesienią w "Party" Magda Gessler. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera! - wyznała odmieniona gwiazda "Kuchennych rewolucji". 

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw