Zamknij

Magda Gessler świętuje otwarcie restauracji, jedząc "nieprzyzwoicie grube szparagi"

18.05.2021 12:10
Magda Gessler
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Magda Gessler w związku z niedawnym zniesieniem obostrzeń i otwarciem restauracji ma powody do radości. Restauratorka nie tylko cieszy się, że jej biznesy po przerwie znów powrócą do pełni życia, ale także sama będzie mogła oddawać się temu, co uwielbia: delektowaniu się smakami w pięknej atmosferze.

Magda Gessler na taką chwilę czekała długo. Wreszcie, po miesiącach przerwy otwarto restauracje, a w ogródkach zagościły tłumy stęsknione wyśmienitego jedzenia i spotkań ze znajomymi. Restauratorka pochwaliła się w social mediach krótkim materiałem, na którym świętuje zniesienie obostrzeń i zachwyca się "nieprzyzwoicie grubymi szparagami".

Zobacz także: Marzena Rogalska z tęczowymi włosami. Otwarcie wspiera osoby LGBT [FOTO]

Magda Gessler świętuje otwarcie restauracji

Na instagramowym profilu Magdy Gessler pojawiło się wideo, na którym widzimy restauratorkę wznoszącą toast. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" z kieliszkiem szampana w dłoni świętuje wiosnę i otwarcie ogródków restauracyjnych. Na ucztę wybrała swoją nową restaurację Słodki Słony Familia, krytykowaną niedawno za bardzo wysokie ceny dań.

xx

"Kochani, Wasze zdrowie, zaczyna się wiosna, szparagi, ogródki, szaleństwo no i przyjaciele - wszyscy razem. Na zdrowie Wam! Obyście byli bliżej, w bezpiecznej odległości" - apeluje podekscytowana Gessler, unosząc kieliszek.

Gessler, która słynie z mocnego języka i nie stroni od wulgaryzmów, uwielbia przedstawiać tematykę kulinarną w kontekście erotyki. Swojego czasu prowadziła zresztą program "Sexy kuchnia". Teraz zaprezentowała "nieprzyzwoicie grube, seksowne szparagi", które można skonsumować w jej lokalu z jajkiem poche i marynowanym kalafiorem w sosie holenderskim.