Zamknij

Magda Gessler szczerze o operacjach plastycznych. "Miałam paraliż"

Maciej Friedrich
16.01.2020 14:45
Magda Gessler szczerze o operacjach plastycznych. "Miałam paraliż"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler często spotyka się z opinią, że poprawia swój wygląd, korzystając z medycyny estetycznej. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" postanowiła szczerze skomentować medialne doniesienia. Nie kryła przy tym irytacji. 

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Znana z "Kuchennych rewolucji" restauratorka nie tylko doskonale radzi sobie w kulinarnym biznesie, ale też zyskała sympatię widzów dzięki otwartości i specyficznemu poczuciu humory. Burza jej blond loków to dziś znak rozpoznawczy gwiazdy. 

Jako osoba medialna, Magda Gessler często oceniana jest przez fanów i dziennikarzy. Pojawiło się wiele głosów zarzucających gwieździe, że nie przyznaje się do korzystania z medycyny estetycznej by "poprawić" sobie twarz. Zirytowana restauratorka postanowiła raz na zawsze rozwiać plotki. 

Magda Gessler schudła już ponad 13 kg. Lara zdradza, jak to zrobiła

Magda Gessler korzysta z medycyny estetycznej? Szczere wyznanie gwiazdy "Kuchennych rewolucji"

Magda Gessler w rozmowie z agencją Newseria skomentowała plotki dotyczące korzystania przez nią z botoksu i innych zabiegów poprawiających wygląd twarzy. Przyznała także, że wpływ na jej urodę miał paraliż nerwu twarzy. 

Mnie to strasznie wkurza, bo nigdy w życiu sobie na twarzy nic nie robiłam. Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami ta twarz po prostu wygląda nieregularnie (...) Mam piękne policzki, dlatego że mam trochę za dużo kilogramów. Ale to nie wynika z tego, że sobie coś robiłam. Robią sobie te panie, które są za chude i muszą sobie coś zrobić, żeby nie być poważne na twarzy. No, albo d*pa, albo twarz – zawsze to mówię, ja wybrałam twarz - komentuje gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Wydaje się, że tak ostry komentarz powinien uciszyć spekulacje na temat urody Magdy.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/newseria.pl/MF