Zamknij

Magda Gessler szczerze o śmierci córeczki Ani

Redakcja
03.09.2018 11:02
Magda Gessler
fot. Instagram

Magda Gessler jest dziś jedną z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych. Osiągnęła sukces na wielu płaszczyznach, jednak nie zawsze jej życie było usłane różami. Restauratorka ma za sobą m.in. stratę malutkiej córeczki.

Każdy, kto patrzy dziś na Magdę Gessler, widzi w niej bardzo silną, charyzmatyczną postać – kobietę, która osiągnęła sukces i potrafi cieszyć się życiem. Nie każdy jednak wie, że także dla niej życie nie zawsze było łaskawe. Jako młoda kobieta straciła jedno ze swoich dzieci.

Swoją wielką miłość, dziennikarza Volkharta Müllera, poznała na ostatnim roku studiów. Para szybko się pobrała i już w 1983 roku powitała na świecie syna Tadeusza. W niedługim czasie Magda znów zaszła w ciążę. Niestety, już w szóstym miesiącu pojawiły się komplikacje: z powodu skurczów odeszły wody. Lekarze próbowali podtrzymywać ciążę, choć było to bardzo niebezpieczne dla życia matki – mogło dojść do zakażenia krwi i śmierci kobiety. Ciążę udało się podtrzymać do siódmego miesiąca i wtedy dziecko się urodziło.

„Ania chciała wyjść na świat. Nie można było zatrzymać skurczów dłużej. Kiedy się urodziła, krzyknęła. Moja nadzieja odżyła...” – mówi Magda Gessler w rozmowie z tygodnikiem „Faktu” – „Dobre Chwile”. Niestety okazało się, że szpital nie był przygotowany na poród wcześniaków i dziecko zmarło dwa tygodnie później.

Dla Magdy Gessler był to prawdziwy cios. Niestety nie miała czasu nawet na przeżycie żałoby, bo jej mąż zachorował na raka skóry. Choroba postępowała bardzo szybko i wkrótce gwiazda pożegnała kolejną najbliższą osobę.

„Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka. Wiedziałam, że to już się więcej w życiu nie wydarzy. Taka miłość, takie dobro, taka wzajemna troska. Kiedy odszedł, chciałam trochę tego dobra oddać innym. Synowi, pracy, światu” – powiedziała Gessler.

Dziś Magda Gessler jest szczęśliwą partnerką Waldemara Kozerawskiego, z którym związek tworzą już 16 lat. Gwiazda jednak nie ukrywa, że jej charakter i podejście do świata ukształtowała jej pierwsza miłość.

„Wszystko, co potem się działo i dzieje obecnie w moim życiu, jest wynikiem tej straty. Całe życie uciekałam od tej tragedii, żyłam swoją pasją” – skomentowała.

RadioZET.pl/Fakt - Dobre Chwile/SA